خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 03 بهمن 1399
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2072619 خبر

فناوری نوین ارتباطی ابزار مهم در تعالی فرهنگی جامعه است

مهر | استان‌ها | پنجشنبه، 25 دی 1399 - 17:22
اردبیل - مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: فناوری نوین ارتباطی و بکارگیری تکنولوژی روز رسانه ابزار مهم در تعالی فرهنگی جامعه است.
فرهنگي،فناوري،علم،استان،فرهنگ،اسلامي،پارك،اردبيل،افزار،تبليغ ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام قاسم جعفرزاده روز پنجشنبه در نشست مشترک با رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل، جایگاه فرهنگ در تمدن سازی بشری را مهم عنوان کرد و افزود: تعالی فرهنگی جامعه اولین گام برای توسعه همه جانبه کشور است و برای تحقق این امر که توصیه اکید مقام معظم رهبری (مدظله العالی) است، بایستی در گام صنعت و تکنولوژی رویکرد شتابی داشته باشیم.
عضو شورای فرهنگ عمومی استان، کاهش آسیب‌های اجتماعی را مهم‌ترین هدف در تعامل با پارک علم و فناوری عنوان کرد و گفت: همکاری با نهادهای مختلف از جمله پارک علم و فناوری در راستای تدوین برنامه‌هایی است که به سمت حل مسائل جامعه از قبیل آسیب‌های اجتماعی است.
حجت‌الاسلام جعفرزاده از برگزاری جشنواره استارتاپ های حوزه فرهنگی برای اولین بار در استان اردبیل خبر داد و گفت: در تفاهم نامه‌ای که بین اداره کل تبلیغات اسلامی و پارک علم و فناوری استان اردبیل تدوین شد، مقرر شد از طراحان و فعالین عرصه علم و فناوری برای حضور در اولین جشنواره استارتاپ های حوزه فرهنگی در فراخوان عمومی دعوت به عمل آید که در راستای تحقق این امر، رویداد بزرگ علمی و فرهنگی در استان اجرا می‌شود.
به گزارش خبرنگار مهر، در پایان این نشست، تفاهم نامه مشترک اداره کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل و پارک علم و فناوری استان به امضای طرفین رسید.