خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 01 بهمن 1399
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2069325 خبر

همایش سراسری ائتلاف نیروهای انقلاب برگزار می‌شود

مهر | سیاسی | پنجشنبه، 25 دی 1399 - 17:01
دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب از برگزاری همایش ملی روساء و دبیران سراسر کشور ائتلاف مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در روز پنج‌شنبه در تهران خبر داد.
انقلاب،نيروهاي،ائتلاف،انقلابي،شوراي،اسلامي،كشور،آمريكاي،وحدت ...

خلاصه خبر

پرویز سروری دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با مهر از برگزاری نشست استانی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی سراسر کشور با رعایت پروتکل‌های بهداشتی ستاد ملی مبارزه با کرونا خبر داد و اظهار داشت: پنج شنبه این هفته و به‌منظور انسجام نیروهای انقلاب و نیز ارائه راهکار برای حل مشکلات مردم و جامعه همایش رؤسای ائتلاف سراسر کشور با حضور نخبگان و جوانان انقلابی برگزار می‌شود.
دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در خصوص لزوم وحدت میان نیروهای انقلاب به عنوان یکی از اهداف دائمی ائتلاف مردمی نیروهای انقلاب افزود: از مطالبی که در شریعت اسلام و سیره اهل بیت به آن به کرات اشاره شده است، حفظ وحدت میان مسلمان عالم است که از بدو تأسیس انقلاب اسلامی مورد تاکید امامین انقلاب بوده است.
سروری در پایان ضمن تشکر مجدد از وحدت نیروهای انقلاب در انتخاب سال ۹۸ خاطرنشان کرد: امیدوار هستیم نیروهای دلسوز و علاقه مند به انقلاب با تجربه‌ای که از چندسال اخیر به دست آورده‌اند به رویکرد وحدت محور خود ادامه دهند.