خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 06 بهمن 1399
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2080071 خبر

ارجاع ۳ هزار پرونده به مرکز کارشناسان رسمی دادگستری اصفهان

ایسنا | استان‌ها | پنجشنبه، 25 دی 1399 - 16:42
رئیس هیأت مدیره مرکز کارشناسان رسمی دادگستری استان اصفهان با اعلام اینکه این مرکز حدود ۷۰۰ کارشناس در استان دارد، گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۳ هزار پرونده ارجاعی داشته ایم.
مركز،دادگستري،كارشناسان،رسمي،استان،اصفهان،كارشناسي،رئيس،مدير ...

خلاصه خبر

ایسنا/اصفهان رئیس هیأت مدیره مرکز کارشناسان رسمی دادگستری استان اصفهان با اعلام اینکه این مرکز حدود ۷۰۰ کارشناس در استان دارد، گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۳ هزار پرونده ارجاعی داشته ایم.
وی همدلی میان مجموعه، رابطه تنگاتنگ با دادگستری، تعامل با معاونت ها و بخش های مختلف مرکز در سطح کشور و نیز بالاترین رشد ارجاعات در سطح کشور را از عوامل این موفقیت مرکز کارشناسان رسمی دادگستری استان اصفهان برشمرد و اظهار امیدواری کرد که اصفهان بتواند همچنان در راستای کسب موفقیت های بیشتر و ایفای حقوق عامه عمل کند.
به گزارش ایسنا، رئیس هیأت مدیره مرکز کارشناسان رسمی دادگستری استان اصفهان با اشاره به رشد بیش از صد درصد ارجاعات این مرکز، گفت: این درحالی است که بیش از ۵۰ درصد میزان شکایات ارباب رجوع کاهش داشته است.
۳ هزار پرونده ارجاعی داشته ایم، افزود: در کنار آن، سازمان ها و نهادها نیز به ما کارشناسی ارجاع داده اند و کارشناسی هایی با درخواست اشخاص نیز داشته ایم.
رئیس هیأت مدیره مرکز کارشناسان رسمی دادگستری استان در ادامه تاکید کرد: این مرکز علاوه بر برنامه ریزی برای توسعه و تجهیز مرکز، به امر آموزش‌ اهمیت زیادی می دهد تا بتوانند بهترین کارشناسی ها را با تکیه بر دانش و توانمندی های روز ارائه کنند.
پرورش با اشاره به فعالیت مرکز کارشناسان رسمی دادگستری و مرکز وکلای دادگستری تحت عنوان کلی مرکز وکلا، گفت: کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه در برنامه سوم توسعه شکل گرفت و به سرعت رشد کرد.