خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 06 بهمن 1399
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2078989 خبر

اهتمام ویژه دستگاه‌های اجرایی در راستای توسعه گردشگری شهر ملی اهر

ایسنا | استان‌ها | پنجشنبه، 25 دی 1399 - 16:42
مدیرکل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی آذربایجان ‌شرقی از اهتمام ویژه دستگاه‌های اجرایی در راستای توسعه گردشگری شهر ملی اهر خبر داد.
گردشگري،اهر،شهرستان،ثبت،ملي،راستاي،دستي،استان،فرهنگي،شهر،عنوان

خلاصه خبر

وی ادامه داد: یکی از مهم‌ترین رویدادهای استان پس از گذر از شرایط کرونایی برگزاری جشنواره ملی ورنی در شهرستان اهر خواهد بود که در کنار جشنواره ملی کباب بناب، دومین جشنواره ملی استان محسوب می‌شود.
وی با اشاره به این‌که اعطای نخستین مجوزهای گردشگری کشاورزی در شهرستان اهر نشان از ظرفیت بالای این شهرستان در ابعاد مختلف گردشگری است، ادامه داد: با توجه به ظرفیت‌های غنی این شهرستان در ابعاد مختلف گردشگری، با تقویت زیرساخت‌های لازم تبدیل اهر از گذر گردشگری به شهر هدف گردشگری در راس اهداف این اداره‌ کل قرار گرفته است.
رسول خدابخش فرماندار شهرستان اهر نیز در این نشست ضمن تقدیر از اقدامات شایسته اداره‌ کل میراث فرهنگی استان در راستای ثبت اهر به عنوان شهر ملی ورنی، گفت: به دنبال ثبت ملی اهر به عنوان شهر ورنی شاهد رونق بیشتر این هنر در منطقه ارسباران و هم‌چنین گردشگری خواهیم بود.