خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 06 بهمن 1399
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2079048 خبر

یادمان ۳۷ شهید تدارکات تیپ ۱۲ قائم آل محمد(عج) استان سمنان

ایسنا | استان‌ها | پنجشنبه، 25 دی 1399 - 16:42
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان گفت: اگر جانفشانی و ایثار شهدای عزیز ایران اسلامی نبود ، امروز نه از ایران و ایرانیت نامی بود و نه از اسلام و مذهب و شیعه می توانست سراغی گرفت.
شهداي،عزيز،استان،ايران،تداركات،سمنان،جانفشاني،تيپ،عج،آيه،قائ ...

خلاصه خبر

وی همچنین با تاکید بر ضرورت توجه به اهداف و پیام شهدای گرانقدر ایران اسلامی گفت : بی تردید گرامیداشت یاد و خاطره شهدا کمتراز شهادت نیست و اگر امروز این توفیق را پیدا کرده ایم که در مشهد شهدای عزیز تدارکات تیپ ۱۲ حضرت قائم (عج) به پاس رشادت و جانفشانی این عزبزان ، یادمانی بسازیم ، باید بخاطر داشته باشیم که برگزاری نظیر این برنامه و ایجاد اینگونه یادمانها نه تنها برای یادآوری دوران طلایی دفاع مقدس برای پیشکسوتان حماسه و ایثار و نسل فعلی ، بلکه برای ماندگاری راه ، هدف و منش شهدای ما برای نسل های بعدی و آیندگان است که به وجود چنین پهلوانان و شهدای پر افتخاری ببالند و برای حفظ آئین ، کیان و این سرزمین تلاش نمایند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان اظهار امیدواری کرد با ایجاد یادمان های شهدا در استان سرافراز و دلاور خیز خوزستان ، رشادت ، حماسه و سرافرازی شهیدان گرانقدر ایران زمین برای نسلهای بعدی تاریخ به یادگار بماند و هیچ گاه حکایت سرافرازی و جانفشانی فرزندان شجاع این مرز و بوم در این قطعه از ایران اسلامی فراموش نشود.