سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2060368 خبر

رشد شاخص های اقتصادی استان مرکزی

ایسنا | استان‌ها | پنجشنبه، 25 دی 1399 - 15:19
استاندار مرکزی گفت: شاخص‌های اقتصادی در استان مرکزی نسبت به سه سال قبل و علیرغم تحریم‌ها و فشارها در حوزه مواد اولیه و مشکلات صادراتی و همچنین انتقال پول، بهبود یافته و رشد مثبت داشته است.
مركزي،استان،كاوه،مشكلات،منطقه،ساوه،بازنشستگان،اقتصادي،كارگري ...

خلاصه خبر

آمارهای امیدوار کننده‌ای در قطب‌های صنعتی استان مرکزی نظیر ساوه، اراک، دلیجان، زرندیه و ...
منتشر شده است اما با این وجود برخی مشکلات کارگری نظیر مشکلات شرکت پروفیل و کاوه فلوت در ساوه وجود دارد.
آقازاده بیان کرد: برخی از مشکلات حوزه کارگران استان مرکزی و شهرستان ساوه از قبیل شرکت شیشه کاوه فلوت و پروفیل ساوه با مذاکره قابل حل است و قرار است با مدیران این کارخانه‌ها در راستای رفع مشکلات گفت‌وگو کنیم.
به گزارش ایسنا، سیدعلی آقازاده در حاشیه افتتاح طرح های زیربنایی شهرصنعتی کاوه نیز اظهار کرد: در استان مرکزی با حضور تصویری رئیس جمهور در منطقه ویژه اقتصادی کاوه در شهرستان ساوه سه طرح بزرگ به مبلغ 380 میلیارد تومان در این منطقه با تلاش مجموعه شهر صنعتی کاوه و استان و دستگاه های مربوطه افتتاح شد.
مدیرعامل شهرک صنعتی کاوه نیز افزود: در منطقه ویژه اقتصادی کاوه سه طرح بزرگ توسط رئیس جمهور و استاندار مرکزی و نماینده شهرستان ساوه و سایر مسئولان استانی افتتاح شد و امیدواریم در آینده شاهد بهره برداری از طرح‌های بهتر و واحدهای تولیدی که منجر به افزایش اشتغال و تولید در سطح کشور خواهند شد و زمینه رونق اقتصادی بیشتر را فراهم خواهند کرد، در این منطقه ویژه اقتصادی باشیم.