خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 01 بهمن 1399
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2068075 خبر

کاهش بیکاری پاییز کرمانشاه را مثبت ببینیم

ایسنا | استان‌ها | پنجشنبه، 25 دی 1399 - 15:19
رئیس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه گفت: باید به کاهش نرخ بیکاری استان در فصل پاییز نگاه امیدوارانه داشته باشیم.
استان،كرمانشاه،بيكاري،بررسي،اتاق،بازرگاني،مشكلات،كاهش،كاشفي، ...

خلاصه خبر

ایسنا/کرمانشاه رئیس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه گفت: باید به کاهش نرخ بیکاری استان در فصل پاییز نگاه امیدوارانه داشته باشیم.
عضو هیات رییسه اتاق بازرگانی ایران با بیان اینکه صادرکنندگان کشور و خصوصا استان کرمانشاه طی دو سال اخیر با سختی‌های بسیار زیادی مواجه بودند و آنطور که باید نتوانستیم به مشکلات آنها بپردازیم، یادآور شد: با وجود همه این مشکلات صادرکنندگان استان کرمانشاه طی ۹ ماهه امسال صادرات قابل توجهی داشتند که قابل تقدیر است.
رئیس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه همچنین از بررسی مشکلات شرکت‌های پخش استان در جلسات قبلی شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی استان هم یاد کرد و ادامه داد: مصوبات خوبی در این زمینه داشتیم که شامل حل مشکل تامین سوخت خودروهای شرکت‌های پخش و همچنین تعیین تکلیف وضعیت کد پستی آنها بود.
به گفته کاشفی، همچنین مقرر شد مراکز پخش استان علاوه بر استفاده از ظرفیت واحدهای تولیدی داخل استان امکان تعامل با شرکت‌های پخش ملی را نیز فراهم کنند و به علاوه از ظرفیت این شرکت‌ها در ستاد تنظیم بازار استان استفاده شود.