خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 08 بهمن 1399
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2086545 خبر

برگزاری اولین دوره ارزیابی شایستگی های عمومی مدیران حرفه ای گیلان

ایسنا | استان‌ها | پنجشنبه، 25 دی 1399 - 15:19
مدیر مرکز آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان از برگزاری اولین دوره ارزیابی و توسعه شایستگی های عمومی مدیران در استان با حضور ۴۸ شرکت کننده از دستگاه های اجرایی خبر داد.
شايستگي،ارزيابي،مديران،دوره،آموزش،مديريت،توسعه،مركز،دريافت،س ...

خلاصه خبر

وی خاطرنشان کرد: براساس بخشنامه سازمان اداری و استخدامی کشوردر اجرای بند اول ماده(۲) دستورالعمل اجرایی نحوه انتخاب و انتصاب مدیران حرفه ای، از ابتدای سال ۱۳۹۷، کارکنانی که قصد تصدی پست مدیریتی در کلیه سطوح پایه، میانی و ارشد را دارند، موظف هستند گواهینامه شایستگی عمومی احراز سمت های مدیریتی را از کانون های ارزیابی مدیران اخذ کنند.
لزوم کسب حداقل نمره برای دریافت گواهی شایستگی
وی ادامه داد: در صورتی که فرد نمره بین ۵۰ تا کمتر از ۶۰ اخذ کند، موظف است در دوره های آموزشی توسعه مربوط به شایستگی ای که موفق به کسب امتیاز از آن نشده است شرکت کرده و پس از دریافت نمره آن شایستگی می تواند گواهی مذکور را دریافت کند.
محمدی اضافه کرد: اگر شخصی نتواند در ارزیابی ها نمره بالاتر از ۵۰ اخذ کند، گواهی شایستگی دریافت نخواهند کرد.
وی با بیان اینکه مرکز آموزش مدیریت دولتی کشور تنها مرکزی است که آموزش ارزیابان حرفه ای در کشور را بر عهده دارد و همواره محل تشکیل این دوره ها در تهران بوده است، گفت: در مردادماه سالجاری سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان موفق شد به عنوان اولین استان کشور دوره تربیت ارزیاب را در خارج از تهران برگزار کندو