سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2060928 خبر

افتتاح ۶۰ پروژه سرمایه‌گذاری در مناطق آزاد با سرمایه‌گذاری ۹۵۰۰ میلیارد تومانی

فارس | استان‌ها | پنجشنبه، 25 دی 1399 - 15:17
دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور با ارائه گزارشی از تعداد پروژه های سرمایه گذاری مناطق آزاد کشور گفت: امروز ۶۰ پروژه سرمایه گذاری سه هزار میلیارد تومان، ۲۴۱ میلیون دلار، ۱۳ میلیون یورو و جمعا به ارزش ۹ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان و اشتغالزایی مستقیم برای سه هزار و ۳۲۰ نفر به بهره برداری می رسد.
مناطق،آزاد،كشور،دلار،تجاري،واحد،تومان،توليدي،توسعه،تسهيل،پنج ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری فارس از بندر انزلی مرتضی بانک ظهر امروز در آئین افتتاحیه طرح‌های سرمایه‌گذاری تولیدی، زیرساخت بندری و گردشگری که به صورت ویدئو کنفرانسی برگزار شد با بیان اینکه ۱۳ اقدام راه‌بردی در جهت تسهیل سرمایه‌گذاری در مناطق آزاد و تجاری کشور در دستور کار قرار گرفته است، اظهار کرد: گسترش واحد الکترونیکی و‌ خدمات، ایجاد و توسعه شبکه زیرساخت‌های سرمایه‌گذاری، تسهیل در فرآیند اخذ مجوزها، افرایش ظریب نفوذ نوآوری و فناوری و توسعه راهکارهای تامین مالی و مبادلاتی ارزی ازجمله اقدامات انجام‌شده در مناطق آزاد و تجاری کشور بوده است.
بانک با اشاره به اهداف توسعه پنجره واحدهای الکترونیک مناطق آزاد گفت: ایجاد زیرساخت اطلاعات مشترک، تسهیل و تسریع در فرآیندها، ارتباط ساختارمند با سایر دستگاه‌ها، بهبود محیط کسب‌وکار، افزایش شفایت عملکرد از طریق پایش لحظه‌ای اطلاعات مهم‌ترین هدف از توسعه واحد‌های الکترونیک مناطق آزاد بوده است.