سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2060928 خبر

حداد عادل: امیدواریم دولتی بیاید که راه درست قوای قضاییه و مقننه را ادامه دهد/ تلاش کردیم عطر خوش جوانگرایی در مجلس احساس شود

باشگاه خبرنگاران | سیاسی | پنجشنبه، 25 دی 1399 - 15:06
عضو مجمع تشخیص گفت: سعی ما این بوده که عطر خوش جوان‌گرایی را در مجلس احساس کنیم و این کار شده است.
انقلاب،انتخابات،مجلس،نظام،سياسي،تاكيد،مصلحت،قوه،تشخيص،مجمع،ع ...

خلاصه خبر

به گزارش حوزه احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، غلامعلی حداد عادل عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در همایش رؤسا و دبیران استان‌های شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب اسلامی با بیان اینکه با گذشت ۴۲ سال از انقلاب اسلامی برای دشمنان این مسلم شده که این انقلاب از جنس جابجایی‌های قدرت متعارف دنیا نیست، گفت: انقلاب یک جوشش و نور دیگری است و با دل‌های مردم سر و کار دارد و حقیقتی را بیان می‌کند که در محدوده مرز‌ها متوقف نمی‌ماند و این واقعیت نظام سلطه جهانی را بشدت نگران کرده است.
حداد عادل با اشاره به اینکه آمریکا با دستیاری اسرائیل و همکاری اروپا و با به خدمت گرفتن حکومت‌های وابسته مثل سعودی برای ضربه یه این نظام الهی متحد شده‌اند، تصریح کرد: با راهبرد فشار اقتصادی و از هم گسیختگی نظام معیشتی مردم و..
رسانه‌های بیگانه در دهه ۶۰ به عدم شرکت در انتخابات تشویق می‌کردند و امروز برای مجلس خبرگان لیست می‌دهند
حداد عادل با بیان اینکه در عرصه داخلی و بین المللی از نعمت بزرگ رهبری برخورداریم که ادامه دهنده راه امام با شجاعت و شهامت و صداقت و بصیرت است، اظهار داشت: این بزرگترین نعمت ماست و باید شکر آن را بجا بیاوریم و شکر نعمت این است که با این رهبر همراهی کنیم.
وی تاکید کرد: باید خدا را شکرکنیم که قوه قضائیه و مقننه در مسیر انقلاب هستند و قوه قضائیه پرانگیزه و مصمم در مبارزه با فساد است و مجلسی پدید آمده که با جدیت به دنبال حل مشکلات مردم است و رهبری آن را مجلس انقلابی می‌نامند.
حدادعادل ضمن تاکید بر اینکه همه ما امیدواریم که قوه مجریه‌ای پدید بیاید که راه درست و مردمی دو قوه قضائیه و مقننه را ادامه دهد، گفت: اگر دولت با مجلس و قوه قضائیه در حل مشکلات مردم و تحقق سیاست‌های نظام هماهنگ نباشد تلاش‌های مجلس عقیم و ابتر می‌ماند.
از شکست سال ۹۴ درس برای پیروزی در انتخابات مجلس ۹۸ درس گرفتیم
حدادعادل با بیان اینکه در انتخابات سال ۹۴ وحدت انجام شد و هرچند که از تهران وارد انتخابات مجلس نشدیم، ولی مجلس دهم را هم از دست ندادیم، خاطرنشان کرد: در سال ۹۶ تجربه جبهه مردمی نیرو‌های انقلاب را از جبهه متحد اصولگرایان در انتخابات ۹۴ در آوردیم و همان تجربه را با درس گرفتن از ضعف‌ها تبدیل به شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب اسلامی کردیم و مجلسی پدید آمد که انقلابی هست و نیرو‌های جوان بسیار خوبی در آن حضور دارند و سعی کردیم یک قدم فرمایش رهبر انقلاب را در جوانگرایی محقق کنیم.
حداد عادل با اشاره به اینکه درآستانه انتخابات ریاست جمهوری و شورا‌ها هستیم و اولین شرط وحدت است، گفت: وحدت شرط هر نوع موفقیت در سازماندهی سیاسی است.
اشتباه است که خیال کنیم پیروزی در انتخابات مجلس به معنای پیروزی در ریاست جمهوری است
تلاش کردیم عطر خوش جوانگرایی در مجلس احساس شود