خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 08 بهمن 1399
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2086540 خبر

وزیر دفاع: تحریم‌های استکبار با مقاومت مثال زدنی ملت ایران شکست خورد

باشگاه خبرنگاران | سیاسی | پنجشنبه، 25 دی 1399 - 15:06
امیر سرتیپ حاتمی گفت: تحریم‌های شکننده نظام استکبار جهانی در جهت به زانو در آوردن نظام اسلامی با مقاومت و ایستادگی مثال زدنی ملت ایران مواجه شد.
مسلح،اتكا،دفاع،ارائه،فخري،فروشگاه،شهيد،وزير،سازمان،كاركنان،خ ...

خلاصه خبر

وی با بیان اینکه فروشگاه شهید فخری زاده با مساحتی بیش از ۱۵ هزار متر مربع به عنوان بزرگترین مجمتع فروشگاهی در شرق تهران خواهد بود گفت: انشاء الله در کمترین زمان ممکن این فروشگاه احداث و به بهره برداری خواهد رسید.
امیر سرتیپ حاتمی تصریح کرد: در سالی که از طرف مقام معظم رهبری سال "جهش تولید" نام گرفته است تلاش داشتیم تا با راه اندازی این فروشگاه بزرگ، ارائه خدمات به نیرو‌های مسلح شتاب گیرد.
وزیر دفاع با بیان اینکه کارکنان نیرو‌های مسلح عضو خانواده دائمی سازمان‌های اتکا و تأمین اجتماعی نیرو‌های مسلح هستند تأکید کرد: تمامی کارکنان و مجموعه‌ی اتکا بایستی تکریم، احترام، ارتباط صمیمی و قوی خود را با آحاد کارکنان و خانواده نیرو‌های مسلح به خوبی حفظ نموده و از ارائه هیچ تلاش و کوششی در ارائه بهترین خدمات به نیرو‌های مسلح فروگذار نکنند.
وزیر دفاع در نشست با مدیران ارشد سازمان اتکا در جریان گزارش عملکرد سال ۱۳۹۹ برنامه‌ها و چشم انداز‌های پیش رو قرار گرفت و رئیس شرکت فروشگاه اتکا گزارش جامعی از اقدامات ارزنده در مقابله با تحریم‌ها و ارائه خدمات به خانواده نیرو‌های مسلح و ملت عزیزمان ارائه کرد.