خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 29 دی 1399
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2064131 خبر

جلسه شورای سیاستگذاری همایش مطالبات حقوقی دفاع مقدس برگزار شد

مهر | سیاسی | پنجشنبه، 25 دی 1399 - 14:35
جلسه شورای سیاستگذاری همایش بین‌المللی مطالبات حقوقی_بین‌المللی دفاع مقدس با حضور رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و وزیر امور خارجه برگزار شد.
المللي،همايش،مقدس،دفاع،پژوهشگاه،سرلشكر،مطالبات،علوم،كارگروه، ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری مهر، جلسه شورای سیاستگذاری همایش بین المللی مطالبات حقوقی-بین المللی دفاع مقدس با حضور سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه، سرلشکر سید یحیی صفوی رئیس پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس و سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش و جمعی از فرماندهان عالی نیروهای مسلح برگزار شد.
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه این همایش بین المللی توسط پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس شهید قاسم سلیمانی در اسفندماه امسال برگزار می‌شود، به تغییر ساختار و اساسنامه پژوهشگاه اشاره کرد و افزود: این پژوهشگاه از سال‌های قبل وجود داشته است اما در مقطع اخیر با پذیرش مسئولیت توسط سرلشکر صفوی که از فرماندهان بزرگ دفاع مقدس و فرمانده اسبق کل سپاه هستند، تحول و روح جدیدی در پژوهشگاه دمیده شده است و فعالیت‌های چشمگیری در این پژوهشگاه آغاز شده که ثمرات زیادی خواهد داشت و امیدواریم همایش بین المللی نیز بتواند بخشی از مطالبات مقام معظم رهبری و ملت ایران را دنبال کند.
دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا با اشاره به مشارکت نهادها و سازمان‌های اجرایی و دانشگاه‌های کشور در برگزاری این همایش گفت: ما از ظرفیت‌های قوه قضائیه، معاونت حقوقی ریاست جمهوری، وزارت امور خارجه و دانشگاه‌های بزرگ کشور استفاده کرده‌ایم و به هر دانشگاه یک کارگروه و پنل تخصصی واگذار کردیم.
در ادامه این جلسه امیرسرلشکر عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش، سردار حسین اشتری فرمانده ناجا و سایر فرماندهان عالی نیروهای مسلح و نماینده قوه قضائیه نقطه نظرات خود را در رابطه با برگزاری این همایش بین المللی مطرح کردند.