خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 01 بهمن 1399
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2070631 خبر

منع واردات واکسن از غرب یادآور قضیه تاریخی تحریم تنباکو است

مهر | دین و اندیشه | پنجشنبه، 25 دی 1399 - 14:23
معاون راهبری استان‌ها و ارتباطات سازمان تبلیغات اسلامی معتقد است حکم حکومتی رهبر معظم انقلاب درباره منع واردات واکسن از غرب، یادآور قضیه تاریخی تحریم تنباکو است.
انقلاب،رهبر،اسلامي،ميرزاي،واكسن،واردات،استكبار،شيرازي،معظم،ا ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری مهر، معاون راهبری استان‌ها و ارتباطات سازمان تبلیغات اسلامی با اشاره به منع واردات واکسن از غرب از سوی مقام معظم رهبری گفت: فرمایش آیت‌الله‌العظمی امام خامنه‌ای در خصوص منع واردات واکسن آمریکایی-انگلیسی همانند قضیه تاریخی تحریم تنباکو توسط میرزای شیرازی بود.
حجت‌الاسلام حریزاوی تصریح کرد: هرچند طبق دستور رهبر معظم انقلاب واردات واکسن از جای مطمئن هیچ اشکالی ندارد، اما حمایت واقعی از تولید داخل نیازمند خودباوری است.
وی یکی دیگر از وجوه مشترک این فتوا و فتوای میرزای شیرازی را مبارزه با غرب‌زدگان و آمریکا پرستان برشمرد و افزود: دستور ممنوعیت واردات واکسن آمریکایی و انگلیسی، ماهیت جریان‌های فکری منحرف داخلی را بار دیگر برملا کرد.
حریزاوی در پایان تأکید کرد: نخبگان و افراد متخصص با تبیین و روشنگری و تبیین وظیفه ادامه این حرکت که درواقع ادامه راه میرزای شیرازی‌ها و علمای سلف است را بر عهده‌دارند.