خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 06 بهمن 1399
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2079005 خبر

کلاهبردار میلیاردی در کرج بازداشت شد

مهر | استان‌ها | پنجشنبه، 25 دی 1399 - 13:47
کرج - رئیس پلیس آگاهی استان البرز از دستگیری فردی که با سوءاستفاده از موقعیت شغلی‌اش از 28 نفر به مبلغ 220 میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود، خبر داد.
البرز،استان،حساب،پليس،اقدام،چك،افتتاح،متهم،آگاهي،شناسايي،خود ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری مهر، محمد نادربیگی اظهار کرد: در پی اعلام شکایت از یک نفر نمایشگاه دار خودرو که با جمع‌آوری مبالغ زیادی وجه از افراد مختلف در قبال واگذاری خودرو از ۳ ماه گذشته متواری شده و اطلاعی از وی در دست نیست، بررسی موضوع در دستور کار اداره مبارزه با جعل و کلاه‌برداری پلیس آگاهی استان البرز قرار گرفت.
نادربیگی خاطرنشان کرد: بررسی دقیق‌تر موضوع به صورت ویژه در دستورکار تیمی از کارآگاهان زبده این پلیس قرار گرفت و محرز شد که متهم تاکنون از کشور خارج نشده و در شهر تهران و شهرستآن‌های اطراف استان تهران و البرز در حال رفت و آمد است، بلافاصله مجوز ممنوع الخروج بودن وی صادر و وضعیت و ارتباطات وی تحت کنترل قرار گرفت تا اینکه رد وی در شهرستان فردیس استان البرز شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی نامبرده در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و به پلیس آگاهی استان البرز منتقل شد.
نادربیگی با بیان اینکه با تلاش کارآگاهان هر ۲۸ مال باخته شناسایی و پرونده آن‌ها در حال انجام است گفت: متهم پس از تشکیل پرونده به دادسرا معرفی واز آن جا با قرار وثیقه ۱۵۰ میلیاردی ریالی روانه زندان شد.