خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 01 بهمن 1399
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2069325 خبر

وجود 700 کارت بازرگانی فعال در آذربایجان شرقی

ایسنا | استان‌ها | پنجشنبه، 25 دی 1399 - 13:19
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت آذربایجان شرقی با اشاره به وجود 1940 کارت بازرگانی دارای اعتبار در استان گفت: 700 مورد از دارندگان این کارتها در حوزه صادرات و واردات استان فعالیت می‌کنند.
بازرگاني،كارت،استان،سازمان،تجارت،صدور،صادرات،گمركات،تعليق،شر ...

خلاصه خبر

ایسنا/آذربایجان شرقی معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت آذربایجان شرقی با اشاره به وجود 1940 کارت بازرگانی دارای اعتبار در استان گفت: 700 مورد از دارندگان این کارتها در حوزه صادرات و واردات استان فعالیت می‌کنند.
غلامعلی راستی در گفت و گو با خبرنگاران، حجم صادرات و واردات استان را در هربخش بیش از 800 میلیون یورو عنوان کرد و گفت: براساس رصد فعالیت تجار، عمده ترین مبادی صادراتی گمرکات استان وگمرکات مرزی می باشد.
وی ادامه داد: به استناد محل صدور کارت های بازرگانی در بحث واردات و بخش ثبت سفارش از تمامی گمرکات کشور واردات به استان انجام می‌پذیرد.
وی با بیان این‌که طبق قانون و مقررات صادرات و واردات در بند 6 ماه 10 ابلاغی مسدودیت و تعلیق کارت بازرگانی فرد متخلف به منظور جلوگیری از فعالیت از تکالیف مجموعه وزارت صمت می‌باشد.