خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 04 بهمن 1399
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2076345 خبر

بنیاد "صحیفه سجادیه" در آذربایجان شرقی افتتاح شد

ایسنا | استان‌ها | پنجشنبه، 25 دی 1399 - 13:19
بنیاد صحیفه سجادیه در آذربایجان شرقی افتتاح شد.
صحيفه،سجاديه،كتاب،بنياد،امام،تبريز،ره،قرآن،الهي،اهل،علماي،آذ ...

خلاصه خبر

مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی در مراسم افتتاح بنیاد صحیفه سجادیه استان، با تسلیت ایام ماتم اهل بیت (ع) و شهادت حضرت فاطمه (س) و گرامیداشت یاد و خاطره سردار آسمانی شهید حاج قاسم سلیمانی و اربعین شهید بزرگوار هسته‌ای شهید دکتر فخری زاده، گفت: در مراسم تشکیل این بنیاد مهم، گردهم آمده‌ایم تا بتوانیم غباری را از روی کتاب صحیفه سجادیه این زبور آل محمد (ص) و انجیل اهل بیت (ع) بزداییم.
به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدشهاب‌الدین حسینی در خصوص نحوه تشکیل این بنیاد، گفت: در جلسه‌ای که به همراه مسئولان بنیاد صحیفه سجادیه قم و مجموعه‌ای از بنیاد صحیفه سجادیه اصفهان با نماینده ولی فقیه در استان داشتیم، امام جمعه تبریز، امر فرمودند تا مقدمات تشکیل این بنیاد در تبریز فراهم شود، چرا که در تبریز، شهر علامه‌ها و شهری که با داشتن المیزان علامه طباطبایی، الغدیر علامه امینی و شرح نهج البلاغه علامه جعفری افتخار قرن حاضر است و سایر علمای بزرگوار عزیزی چون سید علی قاضی‌ها و انگجی‌ها را که تقدیم عالم اسلام کرده است، جای بنیاد صحیفه سجادیه خالی بود.
حجت الاسلام حسینی افزود: امیدواریم تا دست در دست هم، به همت علمای بزرگوار و خیران عزیز استان و با عنایت‌های ویژه نماینده ولی فقیه در استان، گام‌های موثری را در جهت شناختن و جاری ساختن صحیفه سجادیه در شهر ولایتمدار تبریز که لبریز از غیرت و قهرمانی است، برداریم و با زدودن غبار مظلومیت از روی این کتاب، خانه‌های خود را در کنار قرآن و نهج البلاغه، مزین به صحیفه سجادیه کنیم.