خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 02 بهمن 1399
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2071759 خبر

کمک به تحصیل دانش آموزان بی‌بضاعت از درآمد یک مدرسه قدیمی در مراغه

ایسنا | استان‌ها | پنجشنبه، 25 دی 1399 - 13:19
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان مراغه با اشاره به وقف یک مدرسه‌ قدیمی در این شهرستان، گفت: اکنون از درآمد ناشی از این موقوفه، برای کمک به تحصیل مجازی دانش آموزان مدرسه در شبکه شاد و دستگیری از دانش آموزان بی بضاعت استفاده می‌شود.
مدرسه،دانش،آموزان،موقوفه،مراغه،شهرستان،كمك،بضاعت،گوشي،تحصيل، ...

خلاصه خبر

ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان مراغه با اشاره به وقف یک مدرسه‌ قدیمی در این شهرستان، گفت: اکنون از درآمد ناشی از این موقوفه، برای کمک به تحصیل مجازی دانش آموزان مدرسه در شبکه شاد و دستگیری از دانش آموزان بی بضاعت استفاده می‌شود.
حجت الاسلام فریدون مطهری در گفت‌وگو با ایسنا، ضمن عرض تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)، گفت: اداره اوقاف شهرستان مراغه در راستای اجرای تمامی نیات موقوفات شهرستان در زمان مناسب و به روز تلاش می‌کند و این همت ادامه دار خواهد بود تا این‌که در پایان سال، شاهد اجرای تمامی نیات موقوفات باشیم.
وی با اشاره به یک مدرسه موقوفه قدیمی در مراغه، گفت: یکی از بزرگان و عالمان بزرگ شهر مراغه به نام "میرسادات" در حدود 97 سال پیش اقدام به وقف ملک شخصی خود در راستای تحصیل دانش آموزان دختر کرده است.