خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 05 بهمن 1399
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2076489 خبر

«به سوی نور» آیت‌الله احمدی میانجی به چاپ دوم رسید

مهر | فرهنگی و هنری | پنجشنبه، 25 دی 1399 - 13:17
مجموعه دو جلدی «به سوی نور» شامل سخنرانی‌های فقیه اخلاقی آیت‌الله علی احمدی‌میانجی با موضوع مرگ و عالم برزخ توسط انتشارات سروش به چاپ دوم رسید.
مرگ،قبر،جلد،عالم،تنظيم،مجموعه،كتاب،و…،جلدي،ويرايش،مكتوب،قم،ا ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری مهر، مجموعه دو جلدی «به سوی نور» شامل سخنرانی‌های فقیه اخلاقی آیت‌الله علی احمدی‌میانجی با موضوع مرگ و عالم برزخ از سوی انتشارات سروش به چاپ دوم رسیده است.
جلد اول این کتاب در ۱۸ بخش تنظیم شده و حقیقت مرگ، عجز انسان از شناخت روح، دیدار فرشته مرگ، حقیقت دنیا، مشتاق سفر آخرت، گناه نکنید، گرفتاری دنیا، احتیاط در گناه، شهید و عذاب قبر، ذکر مصیبت، قلب سلیم، امانت تا دم مرگ، عاقبت به خیری سید حمیری، سنخیت، سوال قبر، خواب راحت، دعا برای دیگران، عالم قبر، علت فشار قبر، جلسه و استقبال روح، مال حلال، محبت و ولایت، توجه به خلق و خو، حرمت مومن، راحتی لباس و تنوع در آن و… از جمله عناوین و مباحثی است که در این جلد آمده است.
در جلد دوم و در ادامه جلد اول، ۱۹ بخش تنظیم شده است و به مواردی چون اخلاص، ماه خدا و حرمت آن، انعکاس معنوی، توفیق، اثر مادی و ظاهری روزه، روزۀ واقعی، رمضان ماه اراده ارزش علم و معرفت و… پرداخته شده است.
‌چاپ دوم این اثر با شمارگان ۵۰۰ نسخه وزیری و با قیمت دوره دو جلدی ۱۱۰ هزار تومان توسط انتشارات سروش عرضه شده است.