خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 29 دی 1399
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2062909 خبر

۱۸ هزار برنامه ترویجی با محوریت کتاب در فضای مجازی برگزار شد

مهر | فرهنگی و هنری | پنجشنبه، 25 دی 1399 - 13:17
همزمان با استمرار فعالیت‌های پیشگیرانه در کتابخانه‌های عمومی برای قطع زنجیره انتقال کرونا، قریب به ۱۸هزار برنامه ترویجی با محوریت کتاب توسط نهاد کتابخانه‌ها به صورت مجازی برگزار شد.
برگزاري،حوزه،جلسه،جشنواره،عمومي،كتاب،برنامه،كتابخواني،مجازي، ...

خلاصه خبر

بر این اساس، مشارکت در برگزاری اولین جشنواره کشوری داستان کوتاه با موضوع سیره رفتاری و نقش شهید حسن باقری در دوران دفاع مقدس بر مبنای جلد سوم کتاب «روایت زندگی شهید» نوشته سعید علامیان؛ حمایت از پنجمین دوره جشنواره بازی‌های جدی رایانه‌ای؛ حمایت از برگزاری مسابقه طریقت سلیمانی در سطح ملی با محوریت استان کرمان و ستاد بزرگداشت سردار دل‌ها؛ حمایت از برگزاری نخستین جشنواره شعر کودک و نوجوان با محوریت استان همدان از فعالیت‌های نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در حوزه سیاستگذاری بوده است.
در حوزه تقویت زیرساخت‌ها نیز اقداماتی همچون رونمایی از اپلیکیشن جامع مسابقات نهاد؛ انعقاد تفاهم‌نامه با سازمان‌ها و دستگاه‌های فرهنگی چون مدیریت حوزه‌های علمیه، شرکت دانش فناوران صنعت رباتیک و اشتراک سامانه اسکای روم با ظرفیت ۳۰۰ نفر و ارائه خدمات به استان‌های متقاضی انجام شده است.