سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2060820 خبر

نحوه فعالیت مدارس ابهر در شرایط نارنجی چگونه خواهد بود؟

ایسنا | استان‌ها | پنجشنبه، 25 دی 1399 - 12:55
مدیر آموزش و پرورش ابهر گفت: نحوه فعالیت مدارس براساس آخرین تصمیمات ستاد کرونا و دستورالعمل‌های ابلاغی از سوی وزارت آموزش و پرورش خواهد بود.
آموزش،پرورش،مدارس،ابهر،ابتدايي،عنوان،شهرستان،آموزشي،حوزه،طرح ...

خلاصه خبر

ایسنا/زنجان مدیر آموزش و پرورش ابهر گفت: نحوه فعالیت مدارس براساس آخرین تصمیمات ستاد کرونا و دستورالعمل‌های ابلاغی از سوی وزارت آموزش و پرورش خواهد بود.
وی توجه به همه مدارس با نگاه عدالت‌محور را از الویت‌های مجموعه آموزش و پرورش شهرستان ابهر بیان کرد و افزود: نحوه فعالیت مدارس براساس آخرین تصمیمات ستاد کرونا و دستورالعمل‌های ابلاغی از سوی وزارت آموزش و پرورش خواهد بود.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان ابهر، با اشاره به اینکه جامعه هدف در آموزش و پرورش دانش‌آموزان هستند و همه اقدامات در راستای رشد و تعالی دانش‌آموزان است، اضافه کرد: امیدوار هستیم تا با تلاش‌هایی صورت گرفته شاهد نتایج مطلوب در این حوزه باشیم.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان ابهر با تاکید بر اینکه حضور مدرسه در خانه یکی از چالش‌های این روزهای آموزش و پرورش است، ادامه داد: ارزش و جایگاه معلمان در شرایط ویژه کنونی که آموزش‌ها به‌صورت غیرحضوری دنبال می‌شود در جامعه تثبیت شد.