خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 03 بهمن 1399
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2072632 خبر

صندوق‌های حمایت از بخش کشاورزی فعالیت‌های یکپارچه ارائه دهند

ایسنا | استان‌ها | پنجشنبه، 25 دی 1399 - 12:55
فرماندار خوسف بر هم افزایی و همکاری همه صندوق‌ها در بخش کشاورزی تاکید و اظهار کرد: اگر همه صندوق‌ها با محوریت یک دستگاه انجام شود بهتر از پراکندگی کارها توسط ارگان‌های مختلف خواهد بود و سرمایه‌ها بصورت متمرکز و با قدرت بیشتری به اهداف از پیش تعیین شده نیل خواهد کرد.
صندوق،كشاورزي،كشاورزان،اهداف،برنامه،حمايت،مشكلات،گذشته،خوسف، ...

خلاصه خبر

محمدعلی آخوندی، امروز پنج شنبه ۲۵ دی در دیدار با اعضای هیات مدیره صندوق حمایت از بخش کشاورزی شهرستان با بیان اینکه این صندوق با شرایط خاص و ریسک بالا تشکیل از محل اعتبارات خاص تشکیل شده است، افزود: این صندوق در اختیار خود کشاورزان بوده و اگر اختصاص اعتباری از طریق دولت انجام شود در راستای منافع تمام کشاورزان است.
فرماندار خوسف تصریح کرد: بر اساس اهداف اساسنامه صندوق باید برنامه ریزی‌های مدونی صورت پذیرد تا بتواند مشکلات کشاورزان را به صورت تجمیعی پیگیری کند.
فرماندار خوسف اظهار کرد: لزوم اطلاع رسانی در خصوص حوزه فعالیت‌های این صندوق باید بصورت گسترده تری صورت پذیرد و می‌توان از ظرفیت دهیاران و اعضای شورای اسلامی روستاها بیش از گذشته استفاده شود.