سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2060820 خبر

رقابت کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کردستان در طرح ملی «ایران قوی»/ صدرو ۵۴ مجوز الکترونیکی

ایسنا | استان‌ها | پنجشنبه، 25 دی 1399 - 12:55
مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان کردستان با اشاره به اجرای طرح ملی «ایران قوی» در سطح کانون های مساجد استان گفت: این طرح از هفته دفاع مقدس آغاز و تا ایام الله دهه فجر ادامه دارد که در طی آن اعضای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد فعالیت هایشان را ذیل سامانه بچه‌های مسجد ثبت می کنند.
مساجد،كانون،طرح،هنري،استان،فرهنگي،ملي،ايران،قوي،ثبت،سامانه،بستر

خلاصه خبر

ایسنا/کردستان مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان کردستان با اشاره به اجرای طرح ملی «ایران قوی» در سطح کانون های مساجد استان گفت: این طرح از هفته دفاع مقدس آغاز و تا ایام الله دهه فجر ادامه دارد که در طی آن اعضای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد فعالیت هایشان را ذیل سامانه بچه‌های مسجد ثبت می کنند.
گلباغی با اشاره به اجرای این طرح در سطح کانون‌های مساجد استان کردستان ذکر کرد: اعضای کانون‌های مساجد در این بازه زمانی ۱۰ مهر تا ۲۲ بهمن ماه سال جاری می‌توانند در طرح مذکور شرکت کنند و امتیازات‌شان نیز ذیل سامانه بچه‌های مسجد ثبت کنند.
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کردستان با اشاره به تعداد درخواست های ثبت مجوز الکترونیکی کانون های مساجد استان در این سامانه، بیان کرد: تا کنون قریب به ۷۴ کانون فرهنگی هنری مساجد استان درخواست مجوز الکترونیکی خود را در سامانه بچه های مسجد ثبت کردند که از این تعداد ۵۴ کانون موفق به دریافت مجوز خود شده اند.