خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 28 دی 1399
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2062489 خبر

تعامل بین‌بخشی میان دیوان محاسبات و دستگاه‌های اجرایی وجود داشته باشد

ایسنا | استان‌ها | پنجشنبه، 25 دی 1399 - 12:55
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: باید تعامل بین‌بخشی میان دیوان محاسبات و دستگاه‌های اجرایی وجود داشته باشد تا بتوانند اموری که مربوط به دیوان محاسبات و دستگاه‌ها است تسهیل و در راستای انضباط مالی، حفظ، حراست و صیانت از بیت‌المال پیش رود.
محاسبات،ديوان،استان،راستاي،اجرايي،بختياري،نظارتي،تعامل،مديركل

خلاصه خبر

معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به وجود محرومیت در استان، بیان کرد: با توجه به شرایط آب و هوایی موجود در استان، فصل کار حدود شش ماه است که باید مدیرکل جدید دیوان محاسبات استان، بتواند با تمامی دستگاه‌های اجرایی و شورای نظارتی تعامل مطلوب داشته باشد تا مشکلی برای پروژه‌های عمرانی استان ایجاد نشود.
وی ضمن تبریک به مدیرکل جدید دیوان محاسبات استان، عنوان کرد: مدیرکل سابق دیوان محاسبات هم‌افزایی لازم را با مدیریت عالی، دستگاه‌های اجرایی و شورای نظارتی استان داشتند که این امر نه برای مچ‌گیری، بلکه برای پیشگیری از موضوعات بود، بنابراین لازم است آموزش‌هایی در راستای مسائل بودجه و حسابرسی برای مدیران وجود داشته باشد.
مردانی خاطرنشان کرد: لازم است مدیرکل جدید دیوان محاسبات استان بیش از پیش با مدیریت عالی استان، دستگاه‌های اجرایی و شورای نظارتی ارتباط و تعامل داشته باشد.