خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 08 بهمن 1399
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2086616 خبر

پیگیری‌ استاندار خراسان جنوبی برای رفع مشکلات بیمارستان حاجی آباد

ایسنا | استان‌ها | پنجشنبه، 25 دی 1399 - 12:33
استاندار خراسان جنوبی از بیمارستان کوثر در شهر حاجی آباد مرکز شهرستان زیرکوه بازدید کرد و گفت: پیگیری‌های لازم برای رفع مشکلات و نیازهای این بیمارستان در دست انجام است.
بازديد،بيمارستان،پروژه،ملانوري،استخر،استاندار،حضور،زيركوه،حا ...

خلاصه خبر

ایسنا/خراسان جنوبی استاندار خراسان جنوبی از بیمارستان کوثر در شهر حاجی آباد مرکز شهرستان زیرکوه بازدید کرد و گفت: پیگیری‌های لازم برای رفع مشکلات و نیازهای این بیمارستان در دست انجام است.
حمید ملانوری، امروز پنجشنبه ۲۵ دی در سفر به شهرستان زیرکوه، با حضور در بیمارستان کوثر ضمن خداقوت به کادر بهداشت و درمان، از بخش‌های مختلف این مرکز درمانی بازدید کرد.
اطلاع از وضعیت بیمارستان و پیگیری مهم‌ترین مطالبه شهرستان برای افزایش تخت‌های بیمارستانی و ارتقای سطح خدمات بهداشتی و درمانی از اهداف این بازدید بود که نماینده مردم قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و مسوولان دانشگاه علوم پزشکی بیرجند نیز در آن حضور داشتند.
ملانوری ‌که صبح امروز برای بازدید از چند پروژه‌ اقتصادی، عمرانی و مرز یزدان به شهرستان زیرکوه سفر کرده، با حضور در گلزار شهدای گمنام شهر حاجی آباد، به مقام شامخ این عزیزان، ادای احترام کرد.