خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 28 دی 1399
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2062544 خبر

آیت‌الله کعبی: مرحوم آیت‌الله مصباح تکیه‌گاهی مطمئن برای نسل جوان است

باشگاه خبرنگاران | سیاسی | پنجشنبه، 25 دی 1399 - 12:32
عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری گفت: در حقیقت آیت‌الله مصباح تکیه‌گاه مطمئنی برای نسل جوان و برای هرکسی که اسلام ناب را بدون پیرایه می‌خواهد بفهمد است
مصباح،علامه،كعبي،ائمه،اسلام،جمعه،سياسي،جامعه،جماعات،يزدي،علم ...

خلاصه خبر

به گزارش حوزه احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، مراسم بزرگداشت حضرت آیت‌الله مصباح یزدی، با حضور فرزندان مکرم آن مرحوم، رئیس و برخی اعضای شورای سیاستگذاری ائمه کشور، رئیس دفتر مقام‌معظم رهبری در شهر قم، نماینده، ولی فقیه در استان البرز و جمعی از ائمه جمعه و جماعات تهران، با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و با شرکت مجازی ائمه جمعه و مسئولان ستاد‌های نماز جمعه سراسر کشور و ائمه جماعات استان تهران، با سخنرانی آیت‌الله کعبی، عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری برگزار شد.
در این مراسم که همزمان با ایام سوگواری بانوی دوعالم، حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها، با میزبانی نهاد نمازجمعه در تهران برگزار شد بود، حاج مرتضی طاهری مداح اهل بیت به مرثیه سرایی و اقامه‌ی عزا برای بانوی دوعالم و تکریم مقام و شخصیت آیت الله مصباح یزدی پرداخت.
این استاد حوزه علمیه، خطاب به ائمه جمعه و جماعات تصریح کرد: ائمه جمعه و جماعات، قرارگاه فرهنگی تولید قدرت نرم و مخاطبان اصلی آن‌ها جوانان هستند.