خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 01 بهمن 1399
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2068029 خبر

برگزاری آیین تحلیف دانش‌آموختگان دوره ۱۹۱ مرکز آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم رشت

ایسنا | استان‌ها | پنجشنبه، 25 دی 1399 - 12:14
آیین تحلیف دانش‌آموختگان دوره ۱۹۱ شهید ناصر حسن‌نژاد مرکز آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم(ع) در رشت برگزار شد.
دريايي،نيروي،مركز،آموزش،باقرالعلوم،مقدس،نظام،تحليف،زهرا،حضرت ...

خلاصه خبر

امیر دریادار دوم مهدی شعبان‌زاده صبح امروز در مراسم تحلیف و دانش‌آموختگی دانش‌پژوهان این مرکز، ضمن عرض تسلیت فرارسیدن ایام شهادت حضرت زهرا(س)، اظهار کرد: حضرت زهرا(س) در دوران زندگی پر برکت اما کوتاه به عنوان یک الگوی بین‌المللی درس‌هایی برای همه اعصار و زمان‌ها دارد.
فرمانده مرکز آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم(ع) با اشاره به توفیقات نیروی دریایی راهبردی، ادامه داد: الحاق ناو بندر مکران و الحاق ناو موشک‌انداز زرهی از دیگر افتخارات نیروی دریایی است که مولفه اصلی آن نیروی انسانی متخصص، متعهد و مجاهد است که پای کار حاضر شدند تا ما امروز به استقلال در حوزه ساخت شناورهای سطحی و زیرسطحی، جنگ‌های الکترونیک و...
در ادامه ناخدایکم عرشه شهرام حبیبی، معاون آموزش و پژوهش مرکز فرماندهی آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم(ع) در این مراسم گفت: امروز دانش آموختگان در سه گروه عرشه، فنی و آماد در ۱۴ تخصص برای کسب درجه حاضر هستند، این جوانان دانش‌آموخته به وظایف خود واقفند و با پایبندی به آرمان‌های دفاع مقدس، جهاد، ایثار، سلحشوری و شهادت آماده دفاع از شرف و عزت کشور هستند.