سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2060928 خبر

دیوان محاسبات برای رشد و توسعه در کنار مدیران است

ایسنا | استان‌ها | پنجشنبه، 25 دی 1399 - 12:14
مدیرکل دیوان محاسبات چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه افزایش ریسک‌پذیری مدیران در دستور کار دیوان محاسبات قرار می‌گیرد، گفت: دیوان محاسبات برای رشد و توسعه استان در کنار مدیران اجرایی است.
ديوان،محاسبات،بختياري،چهارمحال،مديركل،مديران،اجرايي،قرار،وظا ...

خلاصه خبر

ایسنا/چهارمحال و بختیاری مدیرکل دیوان محاسبات چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه افزایش ریسک‌پذیری مدیران در دستور کار دیوان محاسبات قرار می‌گیرد، گفت: دیوان محاسبات برای رشد و توسعه استان در کنار مدیران اجرایی است.
مدیرکل دیوان محاسبات چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: به دنبال تعامل فعال به‌جای تعامل تهاجمی با مدیران دستگاه‌های اجرایی استان برای رسیدن به اهداف سازمانی هستیم، افزایش ریسک‌پذیری مدیران باید در دستور کار دیوان محاسبات قرار بگیرد و مدیران نباید به‌خاطر ترس از نظارت از انجام برخی اقدامات صرف‌نظر کنند.
یکی از وظایف دیوان محاسبات در استان‌ها ارائه گزارش جامع از هزینه‌کرد بودجه ملی و استانی است
مدیرکل سابق دیوان محاسبات چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه نظارت و حسابرسی بر هزینه‌کرد بودجه از وظایف این نهاد نظارتی است، خاطرنشان کرد: رویکرد پیشگیرانه نیز در دستور کار دیوان محاسبات قرار گرفته است، بنابراین در حین هزینه‌کرد نیز نظارت انجام می‌شود.
لازم به ذکر است، در حاشیه شورای اداری چهارمحال و بختیاری، کاظم ابهجی به‌عنوان مدیرکل جدید دیوان محاسبات استان معرفی شد و از زحمات عطاالله نوروزنژاد مدیرکل سابق دیوان محاسبات تقدیر به‌عمل آمد.