خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 03 بهمن 1399
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2073085 خبر

شاعر آئینی ملایری رخ در نقاب خاک کشید

ایسنا | استان‌ها | پنجشنبه، 25 دی 1399 - 11:57
"مصطفی پورکریمی" شاعر آئینی ملایر دار فانی را وداع گفت و رخ در نقاب خاک کشید.
ات،مصطفي،ملاير،هنرمندان،پوركريمي،شاعر،اشعار،مرحوم،شعر،كريمي، ...

خلاصه خبر

ایسنا/همدان "مصطفی پورکریمی" شاعر آئینی ملایر دار فانی را وداع گفت و رخ در نقاب خاک کشید.
اشعار وی در زمینه انقلاب، شهدا و دفاع مقدس از شهرت بیشتری برخوردارند، وی بارها در جشنواره‌های مختلف استانی و کشوری حائز رتبه برتر شد.
" انالله و انا الیه راجعون
درگذشت شاعر توانمند، انقلابی و چهره ماندگار فرهنگ شهرستان ملایر؛ استاد "مصطفی پورکریمی" موجب تأثر و تألم فراوان شد.
اینجانب ضایعه درگذشت این شاعر متعهد را به جامعه فرهنگ و ادب، دوستداران شعر و ادبیات و بویژه خانواده ایشان تسلیت گفته، برای آن عزیز از دست رفته علو درجات و برای عموم بازماندگان صبر و اجر مسألت دارم."
طالب ترکاشوند رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ملایر نیز در پیامی درگذشت "مصطفی پور کریمی"، را تسلیت گفت که بدین شرح است:" رحلت شاعر آیینی " مصطفی پور کریمی" موجبات حزن و اندوه اهالی فرهنگ وهنر و جامعه ادبی شهرستان به ویژه شاعران و علاقه مندان ایشان را فراهم آورد.
مرحوم پور کریمی از شاعران مطرح و برجسته و تاثیر گذار آیینی ملایر بود که با آثار خود بر غنای شعر و ادبیات شهرستان افزود و آثار فاخری را از خود به یادگار گذاشت.
اینجانب فقدان آن شاعر توانا را به تمامی اهالی ادبیات و خانواده وی تسلیت عرض نموده، از درگاه حضرت احدیت، برای آن عزیز سفر کرده رحمت و غفران الهی و برای بازماندگان صبری جمیل و اجری عظیم خواستارم."
گزیده ای از اشعار مرحوم مصطفی پورکریمی
در سوگ سردار شهید حاج قاسم سلیمانی