خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 29 دی 1399
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2063962 خبر

پایش‌ها برای مبارزه با ملخ صحرایی در خراسان جنوبی ادامه دارد

ایسنا | استان‌ها | پنجشنبه، 25 دی 1399 - 11:57
مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی از آماده باش شبکه مراقبت و پیش آگاهی استان در خصوص پایش مناطق مختلف استان در بحث ملخ صحرایی خبر داد و گفت: عملیات رصد و پایش در حدود 200 هزار هکتار از اراضی استان انجام داده‌ شده است.
استان،پايش،نباتات،رصد،جنوبي،عمليات،كشاورزي،حفظ،مناطق،شرايط،س ...

خلاصه خبر

ایسنا/خراسان جنوبی مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی از آماده باش شبکه مراقبت و پیش آگاهی استان در خصوص پایش مناطق مختلف استان در بحث ملخ صحرایی خبر داد و گفت: عملیات رصد و پایش در حدود 200 هزار هکتار از اراضی استان انجام داده‌ شده است.
مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی بیان کرد: با این شرایط رصد و پایش مناطق مختلف استان در اولویت دستور کار شبکه‌های مراقبت و پیش آگاهی استان قرار گرفته است.
یوسفی ادامه داد: از شهریور ماه سال جاری ضمن برگزاری مرتب جلسات ستاد گیاه پزشکی استان با محوریت رصد و پایش ملخ صحرایی و تدوین برنامه عملیاتی ردیابی آفت، بطور متوسط ۳۳ اکیپ ردیابی در مناطق مختلف استان عملیات رصد و پایش را در حدود ۲۰۰ هزار هکتار از اراضی استان انجام داده‌اند و این عملیات همچنان ادامه دارد.