خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 02 بهمن 1399
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2071470 خبر

سرمایه اوقاف، اعتماد ملی و مردمی است

مهر | دین و اندیشه | پنجشنبه، 25 دی 1399 - 11:56
معاون امور مجلس و استان‌های سازمان اوقاف گفت: باید با خدمت‌رسانی، اجرای امینانه نیات واقفین، صیانت از موقوفات و ارائه گزارش‌های شفاف از عملکرد خود این پشتوانه عظیم مردمی را حفظ و تقویت کنیم.
اوقاف،سازمان،وقف،انقلاب،امور،نظام،واقفين،خدا،ديني،معاون،مجلس ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت‌الاسلام سید ناصرالدین نوری‌زاده، معاون امور مجلس و استان‌های سازمان اوقاف و امور خیریه، در حاشیه سفر خود به هرمزگان، اظهار کرد: یکی از دستگاه‌هایی که به فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص رزمایش همدلی و مواسات، لبیک گفت سازمان اوقاف بود و تا امروز یک میلیون و ۲۰۵ هزار بسته معیشتی در سراسر کشور توسط این نهاد بین اقشار نیازمند توزیع شده و از این تعداد ۲۵ هزار بسته سهم استان هرمزگان بوده است.
خدا را شاکر هستیم که ما را واسطه قرار داد تا خیراتی که در قالب وقف در اختیار سازمان اوقاف گرفته را به نحو شایسته در خدمت مردم قرار دهیم.
معاون امور مجلس و استان‌های سازمان اوقاف تصریح کرد: سازمان اوقاف یکی از مهم‌ترین نهادهای حاکمیتی، دینی و اعتقادی است و وقف ریشه در باورهای دینی ما دارد.