خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 07 بهمن 1399
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2083596 خبر

رئیس‌جمهور: راه‌آهن رشت - کاسپین باید در اوایل سال آینده به بهره‌برداری برسد

فارس | استان‌ها | پنجشنبه، 25 دی 1399 - 11:55
رئیس‌جمهور با گله‌‌مندی از عدم بهره‌برداری از راه‌آهن رشت - کاسپین در اسفندماه سال جاری گفت: طرح راه آهن رشت_کاسپین یکی از مهمترین پروژه‌های دولت در گیلان و حتی کشور بوده ولی متاسفانه کار  اتمام این پروژه عقب بوده و استاندار، وزیر راه و دبیر شورای عالی مناطق آزاد باید مشکلات را مطرح و تا اوایل سال آینده به بهره‌برداری برسد.
آزاد،كشور،مناطق،انزلي،اتمام،پروژه،شرايط،منطقه،دولت،گيلان

خلاصه خبر

رئیس‌جمهور با گله‌‌مندی از عدم بهره‌برداری از راه‌آهن رشت - کاسپین در اسفندماه سال جاری گفت: طرح راه آهن رشت_کاسپین یکی از مهمترین پروژه‌های دولت در گیلان و حتی کشور بوده ولی متاسفانه کار اتمام این پروژه عقب بوده و استاندار، وزیر راه و دبیر شورای عالی مناطق آزاد باید مشکلات را مطرح و تا اوایل سال آینده به بهره‌برداری برسد.
رئیس‌جمهور با اذعان به اینکه طرح‌های به بهره‌برداری رسیده در مناطق آزاد کشور از جمله انزلی بسیار به ایجاد اشتغال در کشور کمک می‌کند، بیان کرد: مناطق آزاد از بهترین شرایط برای فراهم آوری اشتغال در کشور برخوردار بوده و یکی از این موارد را در منطقه آزاد انزلی شاهد بودیم که برای ۴۸۶ نفر ایجاد اشتغال شده و باید به آن توجه‌ شود.
روحانی با گله‌‌مندی از عدم بهره‌برداری از راه آهن رشت - کاسپین در اسفندماه سال جاری تصریح کرد: طرح راه‌آهن رشت_کاسپین یکی از مهمترین پروژه‌های دولت در گیلان و حتی کشور بوده ولی متأسفانه کار اتمام این پروژه عقب و به بهره‌برداری در سال جدید نمی‌رسد.