خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 09 بهمن 1399
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2087663 خبر

پیشکسوت فوتبال: نکونام می‌تواند جایگاه فولاد را ارتقا دهد/ صنعت نفت یک خانواده است

ایسنا | ورزشی، استان‌ها | پنجشنبه، 25 دی 1399 - 00:56
یک پیشکسوت فوتبال خوزستان می‌گوید تیم صنعت نفت آبادان یک خانواده است و مثل زنجیرهای به هم متصل است و هیچکدام‌شان از همدیگر غافل نمی‌شوند.
تيم،نفت،بازيكنان،خوزستان،فولاد،صنعت،نقاط،خط،كمك،فوتبال،مربي، ...

خلاصه خبر

یک پیشکسوت فوتبال خوزستان می‌گوید تیم صنعت نفت آبادان یک خانواده است و مثل زنجیرهای به هم متصل است و هیچکدام‌شان از همدیگر غافل نمی‌شوند.
امیدوارم با آمدن تیم‌های مثل استقلال خوزستان و استقلال ملاثانی به لیگ برتر سهمیه تیم‌های‌مان بیشتر شود.
فولاد خوزستان
پیشکسوت فوتبال خوزستان درباره وضعیت فولاد خوزستان در لیگ برتر گفت: فولاد تیمی است که از نظر ساختار، نرم افزاری و سخت افزاری ای بهترین تیم‌های ایران است و دلیلش هم این است که در سال‌های گذشته افرادی در باشگاه فولاد حضور داشتند که کارهای بسیار خوبی انجام دادند.
البته در نحوه انتخاب و جذب بازیکن محدودیت‌هایی هم وجود داشت چرا که من چندین سال در فولاد کار کردم و می‌دانم از لحاظ مالی و جغرافیایی یک سری محدودیت‌ها وجود دارد.
پیشکسوت فوتبال خوزستان در رابطه با ضعف‌های تیم فولاد گفت: همیشه اولویت جذب بازیکن در پست دروازه‌بان، قلب خط دفاعی، پست میانی خط هافبک و خط حمله است و این‌ها تاثیر گذار هستند.
او در خصوص عملکرد برخی از بازیکنان فولاد گفت: گاهی اوقات بازیکنان ایرانی از دستورات مربی تخطی می‌کنند و این باعث می‌شود که تیم به مقصد نهایی‌اش نرسد.
نمی‌دانم چه مشکلاتی به وجود آمد اما اعتقاد دارم او این درک و شعور فوتبالی را داشت و می‌توانست که به فولاد کمک کند.
برانکو از فولاد درخواست کرده بود سینا مریدی را به پرسپولیس بدهند و واقعا اکنون چرا فراموش شده؟
او اضافه کرد: در نهایت فکر می‌کنم با کمک ما پیشکسوت‌های فوتبال خوزستان و فضا دادن، فولاد می‌تواند موفق باشد.
صنعت نفت آبادان
پیشکسوت فوتبال خوزستان در ارزیابی از صنعت نفت آبادان گفت: گاهی اوقات یک تیم بهترین بازیکنان را دارد اما دلیل نمی‌شود بهترین نتیجه را کسب کند.
احساس می‌کنم نفت آبادان در پایان نیم فصل اول به جایگاه خیلی خوبی برسد اما برای نیم فصل دوم حتما باید نقاط ضعف‌شان را برطرف کنند.
پیشکسوت فوتبال خوزستان در رابطه با وضعیت نفت مسجدسلیمان عنوان کرد: سال قبل که مهدی تارتار سرمربی تیم بود، از این تیم تعریف و تمجید کردم.