خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 02 بهمن 1399
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2071229 خبر

بی‌میلی شهروندان غربی به واکسن آمریکایی تایید هشدار رهبری است

مشرق | سیاسی | چهارشنبه، 24 دی 1399 - 23:59
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: عدم رغبت شهروندان آمریکایی و فرانسوی به استفاده از واکسن آمریکایی فایزر صحت هشدار رهبر معظم انقلاب برای استفاده نکردن از این واکسن را تایید کرد.
واكسن،آمريكا،كشور،صفار،هرندي،انقلاب،ادامه،كربلاي،يادواره،شهد ...

خلاصه خبر

به گزارش مشرق، محمدحسین صفار هرندی چهارشنبه شب در یادواره شهدای عملیات کربلای پنج در مشهد افزود: اگر فرمایشات رهبر معظم انقلاب در خصوص استفاده نکردن از واکسن کرونای آمریکایی صحیح نیست چرا ۶۰ درصد فرانسویها حاضر به استفاده از این واکسن نشده اند، آنها که هم پیمان و در جرگه همراهان آمریکا قرار دارند.
صفار هرندی ادامه داد: ای کاش قبل از هشدار رهبر معظم انقلاب مقدمات پیام ایشان فراهم شده بود اما در مقابل عده‌ای به دنبال واردات همین واکسن به کشور بودند، بعد مساله اهدای ۱۵۰ هزار دوز واکسن کرونا پیش آمد که در حقیقت یک بازی بود.
وی ادامه داد: در این راستا باید حب و بغض ما حب و بغض شهدا باشد و مانند آنها دوست دوستان خدا و دشمن دشمنان خدا باشیم.
صفار هرندی گفت: اگر بخواهیم کار کشور ما سامان پیدا کند باید نااهل ها را از مدیریت مسائل کشور کنار بزنیم و به هر نسبتی که این اتفاق بیفتد، گشایش در کارها به وجود خواهد آمد، حل مسائل کشور در گرو اهلیت پیدا کردن مسوولان برای امام خمینی (ره) و توده مردم وابسته به اسلام و انقلاب است.