خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1861271 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

مسدودشدن راه ارتباطی۷۰ روستا در استان

باشگاه خبرنگاران | استان‌ها | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 18:34
معاون راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کهگیلویه و بویراحمد گفت: بارش برف در استان راه ارتباطی ۷۰ روستا را مسدود کرد که از این تعداد راه ارتباطی ۴۰ روستا بازگشایی شد.
مارگون،روستا،مسدود،كهگيلويه

معاون راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد؛
به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، عنایت نصیری معاون راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کهگیلویه و بویراحمد بعدازظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران گفت: در بارش‌های اخیر استان راه ارتباطی ۴۵ روستا در بخش مارگون، ۱۰ روستا در بخش لوداب و ۱۵ روستا نیز بخش دیشموک مسدود شده بود.
وی بیان داشت: هم اکنون راه ارتباطی بیشتر روستا‌های مارگون و روستا‌های مله خرسک، دشتک لیراب، سرگج، رود ایک و مورخانی در دیشموک و روستا‌های اطراف شبلیز و موشمی زیلایی در شهرستان دنا مسدود است.
نصیری یادآور شد: راه برخی از این روستا‌ها به دلیل بارش برف مسدود شده و برخی راه‌ها نیز به دلیل جاری شدن سیل و طغیان رودخانه‌ها دچار خسارت شده است.
وی بیشترین خسارت را به راه‌های روستایی خاکی و بدون ابنیه فنی عنوان کرد.
انتهای پیام/پ
بارش برف در کهگیلویه و بویر احمدبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1861271 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.