خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 01 فروردین 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران پا به توپ شدند

باشگاه خبرنگاران | ورزشی | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 18:34
ملی پوشان فوتبال کشورمان اولین تمرین فنی خود پیش از دیدار مقابل ویتنام در چارچوب رقابت‌های جام ملت‌های آسیا را برگزار کردند.
مهدي،ويتنام،دقايقي،ساعت،محمد،تنيس،كارلوس،كفاشيان،جهانبخش،بير ...

خلاصه خبر

در جریان برگزاری تمرین کارلوس کی روش، علی کفاشیان، محمد حسین حمیسی، محمدرضا ساکت و محمد جواد عباباف دور هم نشسته و درباره مسائل مختلف صحبت کردند.
بازیکنان ذخیره در بازی با یمن همراه علیرضا بیرانوند بازی تنیس فوتبال انجام داده و نفرات اصلی تیم ملی در آن دیدار همراه مسعود شجاعی و علیرضا جهانبخش با پوشیدن کاور‌های نارنجی و سبز با استفاده از دروازه‌های کوچک در قالب ۲ گروه ۵ نفره گل کوچک بازی کردند.
کارلوس کی روش در زمان برگزاری این بخش از تمرینات کنار زمین آمد و لحظاتی کنار محمد جواد عباباف که پس از ترک زمین از سوی کفاشیان بار دیگر به زمین بازگشته بود نشست.
یک هوادار تیم ملی هم با جلب نظر محمد حسین حمیسی، مدیر حراست فدراسیون فوتبال توانست برای دقایقی تمرین شاگردان کی روش را تماشا کند.
در پایان گروه برنده در بازی تنیس فوتبال شامل علیرضا بیرانوند، سردار آزمون، علیرضا جهانبخش، مرتضی پورعلی گنجی، مهدی ترابی و مهدی طارمی در مقابل دوربین عکاسان ژست پیروزی گرفتند.
تمرین تیم ملی فوتبال ایران برگزار شد