سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2061084 خبر

بیانیه حمایت نمایندگان از معلمان و فرهنگیان سراسر کشور

مهر | سیاسی | پنجشنبه، 13 آذر 1399 - 11:24
عضو هیئت رئیسه مجلس بیانیه حمایت از معلمان و فرهنگیان سراسر کشور در راه جهاد علمی در ایام شیوع بیماری کرونا را قرائت کرد.
آموزش،پرورش،فرهنگيان،عزيز،اسلامي،كشور،معلمان،نظام،بيانيه،شور ...

خلاصه خبر

در این بیانیه با بیان اینکه ما نمایندگان ملت شریف ایران اسلامی بر خود لازم می‌دانیم از خدمات و تلاش‌های مجاهدانه و خالصانه کلیه فرهنگیان عزیز کشور و مساعی وزارت محترم آموزش و پرورش تقدیر و تشکر کنیم، آمده است: مجلس شورای اسلامی با تمام توان خویش در پیشبرد اهداف نظام آموزش و پرورش و ارتقا شأن و منزلت معلمان و فرهنگیان عزیز کوتاهی نخواهد کرد.
بسم الله الرحمن الرحیم
ما نمایندگان ملت شریف ایران اسلامی بر خود لازم می‌دانیم از خدمات و تلاش‌های مجاهدانه و خالصانه کلیه فرهنگیان عزیز کشور و مساعی وزارت محترم آموزش و پرورش تقدیر و تشکر نموده و از درگاه خداوند سبحان سلامتی و مقام توفیقات آنان را در راه خدمت به نظام تعلیم و تربیت و سرمایه‌های فکری و معنوی آینده سازان میهن اسلامی مسألت داریم.
رجای واثق داریم که مجلس شورای اسلامی هم با تمام توان خویش در پیشبرد اهداف نظام آموزش و پرورش و ارتقا شأن و منزلت معلمان و فرهنگیان عزیز کوتاهی نخواهد کرد.