خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 05 بهمن 1399
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2078572 خبر

منتظری: در اتخاذ مواضعمان در مقابله با بیگانگان تجدیدنظر جدی کنیم

ایسنا | برگزیده، سیاسی | پنجشنبه، 13 آذر 1399 - 01:32
نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: هزینه های سازش و هزینه های نرمش دربرابر بیگانگان برای ما سنگین خواهد بود، بدون شک اگر ما یک گام به عقب بگذاریم دشمن ۱۰ گام پیش خواهد آمد.
هزينه،عزت،گام،حوزه،كشور،بيگانگان،بگذاريم،دشمن،سنگين،اساس،فره ...

خلاصه خبر

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی افزود: هزینه های سازش و هزینه های نرمش در برابر بیگانگان برای ما سنگین خواهد بود، بدون شک اگر ما یک گام به عقب بگذاریم دشمن ۱۰ گام به پیش خواهد آمد، ما باید در برابر چنین جسارت هایی عزممان را جزم کنیم، عزت و اقتدار خودمان را ارج بگذاریم و با قاطعیت در این حوزه ورود کنیم، اگر دشمن احساس کند درون این کشور یکسری پالس های مثبت وجود دارد این گستاخی را افزایش خواهد داد، اما اگر ایستادگی و جدیت ما را شاهد باشند جسارتی علیه کشور ما نخواهند داشت.
منتظری در پایان اضافه کرد: باید ضریب نظارت و حمایت را تقویت کرد، به عقیده من یکی از محل هایی که ما از آن آسیب می بینیم موضوع نفوذ است، حضرت آقا در ابتدای سال جلوه های مختلف نفوذ را در حوزه سخت و نرم تبیین فرمودند، امکان ندارد بدون حضور نفوذی ها چنین اتفاقاتی در کشور رخ دهد، بر همین اساس باید از رخنه های مختلفی که احتمال دارد در بخش های مختلف نظامی، سیاسی، فرهنگی و اقتصادی رخ دهد، پیشگیری کنیم.‌