سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2059090 خبر

بودیم وقتی که مردم در خطر بودند/ این بار به اسم خودمان

باشگاه خبرنگاران | اجتماعی و حوادث | شنبه، 08 آذر 1399 - 00:06
کرونا برای من و امثال من که جنگ را ندیدم، جنگی تمام عیار به حساب می‌آمد، می‌دانستیم کرونا منتظر هیچ روزی نیست که بلند شود و بگوید «شما رو به خیر و ما رو به سلامت».
كرونا،ماسك،ويروس،پاي،رفتيم،آمدند،دل،گزارش،اتفاقي،مجبور،خبري، ...

خلاصه خبر

اگر جنگ شد و نظامیان پای کار آمدند، اگر انتخابات شد و سیاسیون پای کار آمدند، اگر زلزله و سیل شد، امدادگران و ناجیان پای کار آمدند، اگر آشوب شد و مردم پای کار آمدند؛ هر اتفاقی که افتاد، اما ما همیشه همراهشان بودیم.
به گزارش خبرنگار
نسل به نسل تعدادمان کم و زیاد شد؛ اما بودیم، درست و حسابی پای هر اتفاقی.
همان اول مردم را مجبور کردیم در «خانه بمانند» و به هر شیوه‌ای که بود خواستیم این جمله را نهادینه کنیم، گزارش نوشتیم، مصاحبه گرفتیم، نظر مردم کوچه و بازار را پخش کردیم و هر کاری کردیم که ماسک زدن، تجمع نکردن، رعایت کردن فاصله عادت شود.
چون مجبور بودیم.
همکاران من تجمع‌های خبری را به جان خریدند، تا حالا که شما سرکار نرفتید حقتان را در وزارتخانه‌ها و نهاد‌های مختلف فریاد بزنند که دود این ویروس شوم کمتر به چشمان مردم کشورشان برود.
اطلاع رسانی از آمار و ارقام تأسف بار مبتلایان و قربانیان حالمان را بد می‌کرد، اما رفتیم بزرگترین کارخانه تولید ماسک غرب آسیا را افتتاح کردیم تا به شما نشان دهیم ماسک زدن خیلی راحت است؛ هم ماسک به راحتی پیدا می‌شود و هم قیمتش زیاد نیست.
همین که حالا صبح‌ها وقتی در مسیر محل کار می‌بینیم کرکره مغازه هایتان پایین است و شب‌ها زمانی که به منزل برمی‌گردیم شهر در سکوت کامل است، خوشحالمان می‌کند و نشان می‌دهد ما هم کمی توانستیم با اطلاع رسانی کمکی به کادر درمان کنیم تا شاید آن‌ها هم بتوانند کمی راحت تر و آسوده تر نفس بکشند.