سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2059234 خبر

بذل و بخشش اسلحه!/ ماجرای جالب ۲۰۰ سلاح شکاری در فدراسیون تیراندازی

ایسنا | ورزشی | جمعه، 07 آذر 1399 - 02:30
فدراسیون تیراندازی حدود ۲۰۰ قبضه سلاح شکاری را در اختیار گرفته اما مشخص نیست این سلاح‌ها به چه منظور و با چه هدفی دریافت شده و قرار است چه استفاده‌ای از آنها بشود.
فدراسيون،تيراندازي،فشنگ،شكاري،قرار،پروازي،اهداف،دريافت،رشته، ...

خلاصه خبر

البته مشکلات فدراسیون تیراندازی تنها به خانه‌نشینی ملی‌پوشان، نداشتن سرمربی تفنگ، نبود مهمات و فشنگ، به روز نبودن سلاح‌ها و برگزار نشدن لیگ برتر تفنگ و تپانچه ختم نمی‌شود.
گویا اخیرا فدراسیون تیراندازی برای رفع مشکل فشنگ از وزارت دفاع خواسته تا برای ورود فشنگ با این فدراسیون همکاری کند اما در نهایت مسئولان فدراسیون با دریافت حدود ۲۰۰ قبضه سلاح شکاری!
بدون حل مشکل فشنگ، به این همکاری دوطرفه بسنده کرده‌اند و ظاهرا موضوع تعامل برای تهیه فشنگ با همکاری وزارت دفاع نیز فراموش شده است.
اکنون مشخص نیست فدراسیون تیراندازی با چه هدفی ۲۰۰ قبضه سلاح شکاری دریافت کرده است؟
برخی از سوالاتی که پیرامون چرایی دریافت ۲۰۰ اسلحه شکاری از سوی فدراسیون تیراندازی هم‌چنان مطرح و بی‌پاسخ مانده است:
- لزوم دریافت حدود ۲۰۰ قبضه سلاح شکاری از سوی مسوولان فدراسیون تیراندازی چه بوده است؟
- و در نهایت اینکه، نتیجه پیگیری‌های فدراسیون تیراندازی از وزارت دفاع برای ورود فشنگ و حل مشکا ملی‌پوشان به کجا رسیده است؟
او در سه سال ریاستش نتوانست مشکل فشنگ و ساچمه را آن‌طور که باید رفع کند و در عمل بیشتر به دنبال رشد و توسعه رشته اهداف پروازی بود.