خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 01 بهمن 1399
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2068175 خبر

نیروی مقاومت ملل اسلامی حاصل توسعه تفکر بسیجی در منطقه است

مهر | دین و اندیشه، سیاسی | چهارشنبه، 05 آذر 1399 - 20:24
حجت‌الاسلام‌والمسلمین تویسرکانی بسیج را یک ایده قرآنی، الهی و آسمانی بیان کرد و توسعه تفکر بسیجی را ضامن اقتدار جوامع اسلامی دانست.
بسيج،اسلامي،تفكر،امام،بسيجي،سازمان،تويسركاني،مستضعفين،فرمودن ...

خلاصه خبر

حجت‌الاسلام‌والمسلمین تویسرکانی با اشاره به آیه ۶۰ سوره انفال، گفت: این آیه شریفه صدور یک دستور فراگیر برای از بین بردن ضعف، عجز و ذلت است که می‌فرماید: باید هر آنچه در توان دارید خودتان را برای کسب قوت و قدرت آماده کنید؛ مقصود از قوت کسب همه توانمندی‌های موردنیاز جامعه اسلامی است.
نیروی مقاومت ملل اسلامی حاصل توسعه تفکر بسیجی در منطقه
مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه اقتدار جمهوری اسلامی دشمنان را مأیوس کرده است، اظهار داشت: امام خامنه‌ای در سال‌های اخیر بارها فرمودند تنها راه مأیوس کردن دشمن قوی شدن است، حتی اگر قرار بر مذاکره، گفتگو، ارتباط و تعامل باشد باید بر اساس قدرت داخلی انجام شود.
مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سازمان بسیج مستضعفین در پایان خاطرنشان کرد: همین تفکر بسیجی موجب شده نیروهای انقلابی گرد هم جمع شوند و با تشکیل شبکه ای قوی در مسیر تحقق ارزش‌های الهی مقتدر، منسجم و سازمان دهی شده حرکت کنند؛ بنابراین بسیج نه تنها در ایران بلکه در کشورهای اسلامی و منطقه شکل خاص خود را پیدا کرده طوری که اگر در گذشته نیروی مقاومت انقلاب اسلامی داشتیم امروز نیروی مقاومت ملل اسلامی داریم.