خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 03 بهمن 1399
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2072708 خبر

نماینده ولی فقیه در نیروی قدس سپاه:شهیدسلیمانی اولین کسی است که در کشور موزه دفاع مقدس دایر کرد

ایسنا | سیاسی | چهارشنبه، 05 آذر 1399 - 19:46
حجت الاسلام والمسلمین شیرازی در سلسله نشست های همایش بین المللی گام دوم انقلاب، مکتب شهید سلیمانی، الگوی تربیت مدیران جهادی تمدن ساز به تبیین سبک زندگی اسلامی در مکتب شهید سلیمانی پرداخت.
سليماني،شهيد،كتاب،قاسم،حاج،خاطرات،سردار،جنگ،كرمان،موزه،ثبت،م ...

خلاصه خبر

به گزارشایسنا به نقل از سپاه نیوز؛ حجت الاسلام والمسلمین علی شیرازی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در نیروی قدس سپاه در نشست علمی سبک زندگی اسلامی در مکتب شهید سلیمانی با تأکید بر نگاه فرهنگی سردار سلیمانی و اهتمام ایشان بر نگارش کتاب خاطرات شهدا و جنگ اظهار کرد: ایشان هم نگاه فرهنگی داشت و هم فضای نویسندگی را درک می کرد و همه طیف های نویسندگان را برای کنگره شهدای کرمان انتخاب می کرد.
وی ضرورت ثبت خاطرات دفاع مقدس را یکی از مطالبات همیشگی سردار سلیمانی عنوان کرد و افزود: بعد از جنگ تحمیلی ایشان تشکیلاتی در کرمان با عنوان حماسه ثارالله برای ثبت خاطرات پدر و مادر شهدا راه انداخت که بعدها این کار در کل کشور گسترش یافت و در اکثر استان ها وارد این حوزه شدند و خاطرات پدر و مادر شهدا ثبت و ضبط شد که در حال حاضر یک منبع عظیم است و از درون این خاطرات می شود هزاران کتاب نوشت.
حاج قاسم در افغانستان و عراق و سوریه و لبنان بارها و بارها تا نزدیکی شهادت رفت اما حتی یک قدم هم سست نشد.