سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2061216 خبر

اعضای کابینه دوازدهم در حاشیه جلسه دولت چه گفتند؟

ایسنا | سیاسی | چهارشنبه، 05 آذر 1399 - 19:46
اعضای کابینه دوازدهم در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) پنجم آذر ماه ۱۳۹۹ هیات وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالاتشان پاسخ دادند.
آمريكا،دولت،رئيس،ايران،جمهور،شكايت،معاونت،حقوقي،معاون،جمهوري ...

خلاصه خبر

اعضای کابینه دوازدهم در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) پنجم آذر ماه ۱۳۹۹ هیات وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالاتشان پاسخ دادند.
همچنین مشروح گفت‌وگوهای حسینعلی امیری معاون پارلمانی‌ رییس‌ جمهوری، محمود واعظی رییس دفتر رییس جمهور، لعیا جنیدی معاون حقوقی رئیس جمهوری،‌ محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی با خبرنگاران را هم می توانید در لینک های زیر بخوانید.
به دولت جدید آمریکا خوشبین نیستیم/ از رفتن ترامپ خوشحالیم
اما اینکه ما به دولت بعدی آمریکا خوشبین باشیم، نه.
رئیس جمهور شخصا از نماینده‌ای شکایت نکرده است
حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور درباره شکایت رئیس جمهور از برخی نمایندگان مجلس اظهار کرد: رویکرد دولت شکایت نکردن از نمایندگان مجلس است و قطعا رئیس جمهور شخصا در این زمینه از نمایندگان مجلس شورای اسلامی شکایت نکرده است.
همچنین در جلسه امروز هیئت وزیران که به منظور رعایت مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا به دو صورت حضوری و مجازی تشکیل شد، بحث و بررسی درخصوص راهکارهای اجرای رهنمودهای مقام معظم رهبری در دیدار با اعضای شورایعالی هماهنگی اقتصادی، در دستورکار قرار گرفت.