خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 08 بهمن 1399
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2086042 خبر

ایجاد اشتغال در خراسان شمالی، در انتظار تکمیل پروژه‌های نیمه تمام

ایسنا | استان‌ها | چهارشنبه، 05 آذر 1399 - 19:19
نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، رازو جرگلان، گرمه و جاجرم در مجلس شورای اسلامی با بیان نارضایتی از عدم پیشرفت پروژه‌های نیمه تمام در استان، گفت: در مناطق محروم خراسان شمالی مردم از نبود شغل رنج می‌برند و این در حالی است که بسیاری از پروژه‌های اشتغال استان به صورت نیمه تمام رها شده است.
استان،فاز،پروژه،كشور،شمالي،اشتغال،آلومينا،خراسان،پتروشيمي،آه ...

خلاصه خبر

ایسنا/خراسان شمالی نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، رازو جرگلان، گرمه و جاجرم در مجلس شورای اسلامی با بیان نارضایتی از عدم پیشرفت پروژه‌های نیمه تمام در استان، گفت: در مناطق محروم خراسان شمالی مردم از نبود شغل رنج می‌برند و این در حالی است که بسیاری از پروژه‌های اشتغال استان به صورت نیمه تمام رها شده است.
وی با بیان اینکه یک شرکت دانش‌بنیان خراسان شمالی موفق شده است با تولید پودر آلفا آلومینا، ۶۰ درصد از نیاز کشور به این فرآورده معدنی را تامین کند، تأکید کرد: شرکت دانش‌بنیان «آراد لیان فرآور آریا» به عنوان نخستین و بزرگترین تولیدکننده پودر آلفا آلومینای کشور تیرماه سال گذشته، با ظرفیت تولید ۲۰ هزار تن در شهرستان گرمه به بهره‌برداری رسیده است.