خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 28 دی 1399
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2062220 خبر

برپایی 220 پایگاه سلامت‌محور در اردبیل

ایسنا | استان‌ها | چهارشنبه، 05 آذر 1399 - 19:19
فرمانده سپاه شهرستان اردبیل گفت: در قالب طرح ملی شهید سلیمانی 220 پایگاه مقاومت بسیج به عنوان مرکز سلامت‌محور در پایش و ارتقا برنامه‌های پیشگیرانه در برابر بیماری کرونا تشکیل شده است.
بسيج،اردبيل،دهقاني،شهرستان،قالب،طرح،عنوان،دشمنان،برگزاري،كرو ...

خلاصه خبر

ایسنا/اردبیل فرمانده سپاه شهرستان اردبیل گفت: در قالب طرح ملی شهید سلیمانی 220 پایگاه مقاومت بسیج به عنوان مرکز سلامت‌محور در پایش و ارتقا برنامه‌های پیشگیرانه در برابر بیماری کرونا تشکیل شده است.
وی تصریح کرد: امام راحل با بنیان‌گذاری تفکر بسیجی در حقیقت ملت ایران را از توطئه‌ها و هجمه‌های بیگانگان به ویژه استکبار جهانی مصون نگه داشته و در نخستین روزهای پیروزی انقلاب اسلامی تمام توطئه‌های دشمنان یکی پس از دیگری به همت و اندیشه بلند بسیجیان خنثی شد.
وی بیان کرد: از 30 آبان ماه طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در اردبیل نیز آغاز شده و به عنوان استان پیشرو اجرای این طرح را با گستردگی خاص شاهد هستیم به طوریکه در اردبیل 220 پایگاه مقاومت به عنوان مرکز سلامت تعیین شده تا زمینه پایش، کنترل و بیماریابی در محلات مختلف و بین خانواده‌ها انجام شود.
فرمانده سپاه شهرستان اردبیل تصریح کرد: 70 عنوان برنامه در قالب 350 مورد به همت بسیج شهرستان اردبیل در حال اجراست که در پاسداشت یاد و خاطره شهدا، یادواره‌های شهدا و دیدار با خانواده‌های شهدا با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در حال برگزاری است.