سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2059256 خبر

توضیح هیات فوتبال خوزستان درباره یک خبر

ایسنا | استان‌ها | چهارشنبه، 05 آذر 1399 - 19:19
هیات فوتبال خوزستان درخصوص خبری با عنوان《درِ فوتبال بانوان خوزستان را تخته کنید!》به نقل از یک مربی فوتبال که در تاریخ چهارم آذرماه ۹۹ روی خروجی ایسنا قرار گرفته بود، توضیحاتی ارائه داد.
فوتبال،هيات،خوزستان،مسابقات،باشگاه،تيم،بانوان،حضور،خانم،ايسن ...

خلاصه خبر

هیات فوتبال خوزستان همیشه پیگیر مسائل ورزشی خصوصا رشته پرطرفدار فوتبال بوده و است.
مصاحبه خانم پوربهبهانی با خبرگزاری ایسنا را در خصوص فوتبال بانوان که بدون آگاهی لازم و اطلاعات کافی اقدام به حمله به باورها و مسائل و قوانین هیات فوتبال نموده را خواندیم ‌و متاسف شدیم که چرا ایشان بدون داشتن اطلاعات کافی با احساسات بانوان محترم فوتبال دوست و سایر عزیزان فوتبالی بازی کرده است.
فوتبال یک ورزش چند بعدی است و فقط احساسات و سلیقه اشخاص و بینش های فردی نمی تواند در آن حکم فرما باشد.
در سال ۹۶ و با جابجایی مدیرعامل این باشگاه، تیم بانوان استقلال خوزستان در نیمه راه مسابقات، به حال خود رها شد و اگر هیات فوتبال خوزستان به موقع وارد عمل نمی شد، مسابقات تیم مذکور ابتر باقی می ماند.
بدون هیچ بودجه ای تا پایان مسابقات همان سال، تمام امکانات هیات فوتبال در اختیار تیم بانوان قرار گرفت تا مسابقات را به سرانجام رساند.
در سال بعد باشگاه آویسا با هماهنگی مدیرکل محترم و هیات فوتبال مجوز لازم برای حضور در مسابقات فصل ۹۹-۹۸ را گرفت و شروع به فعالیت نمود.
تنها یک ماه مانده به شروع مسابقات فصل جاری نیز باشگاه آویسا طی نامه ای به هیات فوتبال خوزستان، انصراف خود را از حضور در مسابقات اعلام ‌نمود.
خانم پوربهبهانی باید بداند هیچ تیمی در یک‌ماه برای مسابقات بسته نخواهد شد.
اما بازهم هیات فوتبال با هماهنگی مدیرکل محترم ورزش و جوانان خوزستان اقدام به واگذاری تیم بانوان به غیر نمود.
روابط عمومی هیات فوتبال خوزستان"