خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 03 بهمن 1399
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2072683 خبر

افتتاح ۳۳ طرح محرومیت زدایی و توزیع ۲۰۰هزار بسته معیشتی در استان سمنان

ایسنا | استان‌ها | چهارشنبه، 05 آذر 1399 - 19:19
فرمانده سپاه قائم استان سمنان از افتتاح ۳۳ پروژه محرومیت زدایی در استان در هفته بسیج خبر داد و با اشاره به فعالیت های سپاه و بسیج در شرایط کرونایی گفت: بیش از ۲۰۰هزار بسته معیشتی طی چند مرحله در استان توزیع شد.
بسيج،استان،سپاه،هفته،كمك،مومنانه،دامغاني،سمنان،سردار،فرمانده ...

خلاصه خبر

ایسنا/سمنان فرمانده سپاه قائم استان سمنان از افتتاح ۳۳ پروژه محرومیت زدایی در استان در هفته بسیج خبر داد و با اشاره به فعالیت های سپاه و بسیج در شرایط کرونایی گفت: بیش از ۲۰۰هزار بسته معیشتی طی چند مرحله در استان توزیع شد.
فرمانده سپاه استان از توزیع ۲۰۰ هزار بسته معیشتی در قالب ۳ مرحله رزمایش کمک های مومنانه و مواسات در استان سمنان خبر داد و تصریح کرد: در بحث آزادسازی زندانیان، لوازم التحریر و خرید تبلت برای کمک به آموزش های مجازی دانش آموزان بی بضاعت نیز توسط سپاه و بسیج اقدامات مطلوبی صورت گرفت.
وی با بیان اینکه نگاه ما در مجموعه سپاه و بسیج، هم افزایی با مجموعه استان و انتقال پیام وحدت و امید به مردم است ادامه داد: اصلی ترین جهاد ما امروز شکستن محاصره تبلیغاتی دشمن و جهاد امید آفرینی است.