خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 01 بهمن 1399
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2068164 خبر

بایدن تیم امنیتی و سیاست خارجی خود را معرفی کرد

مشرق | بین‌الملل | چهارشنبه، 05 آذر 1399 - 02:02
جو بایدن گفت دولتی معرفی می‌کنم که بدون آنکه به هم پیمانانمان بی توجه باشد، برای مقابله با دشمنان ما آمادگی داشته باشد.
آمريكا،بايدن،امنيت،ملّي،متحد،مقابله،تغييرات،اطلاعات،آب،جهان،م ...

خلاصه خبر

به گزارش مشرق، به نقل از شبکه تلویزیونی الجزیره؛ جو بایدن در نشست خبری با هدف معرفی اعضای دولت خود در حوزه امنیت و سیاست خارجی، آنتونی بلینکن را به عنوان وزیر امور خارجه، آلیهاندرو مایورکاس را برای تصدی سمت وزیر امنیت ملی، آوریل هاینز را برای تصدی مدیریت آژانس اطلاعات ملی، لیندا توماس گرینفیلد را برای نمایندگی دائم آمریکا در سازمان ملل متحد و جیک سالیوان را برای سمت مشاور امنیت ملی خود معرفی کرد.
گزینه پیشنهادی تیم انتقالی بایدن برای یک پست جنجالی/یک زن، مدیر اطلاعات ملّی آمریکا می‌شود آوریل هینز، قائم‌مقام مشاور امنیت ملّی بین سال‌های 2015 تا 2017 و معاون رئیس سازمان سیا در سال‌های 2013 تا 2015، اداره‌کننده اطلاعات ملّی آمریکا (Director of National Intelligence) می‌شود.
لیندا توماس گرینفیلد : چندجانبه‌گرایی و دیپلماسی در مسیر بازگشت است خبرگزاری فرانسه گزارش داد: لیندا توماس گرینفیلد، سفیر و نماینده آینده آمریکا در سازمان ملل متحد گفت چندجانبه‌گرایی و دیپلماسی در راه بازگشت است.