خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 01 بهمن 1399
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2068180 خبر

روایت سردار بابازاده از رزمنده‌ای کوچک با دلی بزرگ/ اذان شهید بالازاده امید را در دل رزمندگان زنده کرد

فارس | استان‌ها | چهارشنبه، 05 آذر 1399 - 01:53
فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل به روایت گری از هم رزمی با شهید مرحمت بالا زاده پرداخته و از نواختن اذانی از سوی این شهید می گوید که روحیه و امید را در دل رزمندگان زنده کرد.
شهيد،بالازاده،مرحمت،رزمندگان،دشمن،اذان،گردان،فرمانده،ارتفاعا ...

خلاصه خبر

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل با اشاره به خاطره‌ای از حضور شهید بالازاده در یکی از عملیات‌ها اذعان داشت: در یکی از عملیات‌ها که در ایام ماه محرم انجام شد، ما در گردان امام سجاد(ع) تیپ عاشورا بودیم، شهید مرحمت بالازاده نیز یکی از رزمندگان گردان امام سجاد (ع) بود.
وی ادامه داد: شهید مرحمت بالازاده می‌گفت که باید بلند شویم و به حرکت و پیش‌روی ادامه دهیم تا در محاصره دشمن گرفتار نشویم.
فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل تصریح کرد: این سخنان شهید بالازاده در ساعات اذان صبح بود که ناگهان صدای اذان گفتن این شهید بزرگوار از روی یک سنگ بزرگ در آسمان پیچید، هیچگاه صدای این اذان از ذهنم پاک نمی‌شود، صدای ملکوتی اذان گفتن این شهید سبب شد تا روحیه غیر قابل وصفی به رزمندگان تزریق شود.
گفتنی است؛ در چهارمین روز از گرامیداشت هفته بسیج با حضور فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان، برادر شهید بسیجی مرحمت بالازاده و دبیر نهاد پیشرفت شهرستان گرمی، آیین رونمایی از نماهنگ شهید بسیجی مرحمت بالازاده با عنوان «به رسم شقایق» درمحل موزه دفاع مقدس اردبیل برگزار شد.