خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 05 بهمن 1399
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2078471 خبر

چند توصیه به نماینده برگزیده مدیران مسئول در هیات نظارت

ایسنا | فرهنگی و هنری، سیاسی | سه شنبه، 04 آذر 1399 - 16:12
ناظر قوه مقننه در هیات نظارت بر مطبوعات اظهار کرد: نماینده منتخب مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات باید بداند که امانتی در اختیار دارد و این امانتی که در پرتو آراء عمومی به دست آمده، فرصتی برای خدمت صادقانه و سازنده است.
مطبوعات،نماينده،منتخب،نظارت،هيات،امانتي،منتظري،مقننه،ضريب،فر ...

خلاصه خبر

او در پاسخ به این پرسش که چه توصیه‌ای برای نماینده منتخب مدیران مسئول دارد، خاطرنشان کرد: هر انسانی در هر عرصه‌ای که بار مسئولیت برعهده‌اش گذاشته می‌شود، طبیعتا از دیدگاه دیگران بیشتر مورد نقد و بررسی قرار خواهد گرفت؛ لذا باید از هر جهت ضریب دقت، هوشمندی و ژرف‌اندیشی خود را در اتخاذ تصمیمات افزایش دهد و همچنین باید همواره در این اندیشه باشد که امانتی در اختیار دارد و این امانتی که در پرتو آراء عمومی به دست آمده، فرصتی برای خدمت صادقانه و سازنده است.
منتظری ادامه داد: یادمان باشد اگر به مسئولیت‌ها نگاه امانت داشته باشیم، آن را حفظ و از آن حراست و سعی می‌کنیم به دیگران درست تحویل بدهیم.
منتظری با بیان اینکه «نماینده منتخب باید صدای رسای رای‌دهندگان باشد»، اظهار کرد: نماینده منتخب باید پرچم عدالت و انصاف را بر بام اندیشه خود به اهتزاز درآورد.