سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2061216 خبر

برخورد شدید با سودجویان در بازار زنجان

مهر | استان‌ها | سه شنبه، 04 آذر 1399 - 15:42
زنجان-استاندار زنجان، گفت: برخورد شدید و بدون اغماض با سودجویان بازار صورت خواهد گرفت و در این راستا با احدی تعارف نداریم.
زنجان،مرغ،استان،روغن،بازار،اصناف،آرد،حقيقي،تنظيم،مشكلات،قرار ...

خلاصه خبر

استاندار زنجان با انتقاد از رفتار غیراخلاقی و سودجویانه برخی نانوایی های استان زنجان در زمینه التهاب آفرینی در جامعه و امتناع از پخت نان به بهانه نبود آرد، گفت: مسئولان ذیربط استانی طی ۴۸ ساعت نیاز آرد نانوایی‌ها را احصا، در صورت مشکلات احتمالی، آرد مورد نیاز نانوایی‌ها تامین و سوء‌استفاده‌کنندگان را شناسایی و به نهادهای امنیتی معرفی کنند.
حقیقی با تاکید بر اینکه هر نانوایی که به شایعه دست می‌زند باید شناسایی شود، افزود: دولت با سوبسید آرد را در اختیار نانواها قرار می‌دهد تا تبدیل به نان شده و در سفره مردم قرار گیرد نه اینکه فروخته شود.
استاندار زنجان با اشاره به اینکه امسال و در سال‌های گذشته در بحث تنظیم بازاری اقلامی نظیر گوشت مرغ، استان زنجان نرخ مرغ را به نرخ مصوب نگه داشته است، گفت: زنجان از آن دست استان‌هایی است که مصوبات را اجرا کرده است، این استان شایسته تشویق است.
ضروری است در این زمینه نامه‌های مربوطه در قالب ارائه گزارش از اقدامات صورت گرفته در بحث تنظیم بازار مرغ و عرضه این کالا با نرخ مصوب کشوری به وزارت‌خانه مربوطه اعم از صمت، جهاد کشاورزی، وزارت کشور و معاون اول رئیس جمهور ارسال شود.